W dniach od 28 lutego do 1 marca 2017 odbyła się pierwsza w historii konferencja Holzbau-Forum w Polsce.

Głównym partnerem konferencji była firma hsbcad – producent oprogramowania służącego do przestrzennego modelowania i projektowania konstrukcji drewnianych.
Wyłącznym dystrybutorem oprogramowania hsbcad w Polsce jest firma GRAITEC - Robobat.
W spotkaniu wzięli udział architekci, konstruktorzy, technolodzy z Polski i zagranicy, którym bliski jest obszar nowoczesnego budownictwa opartego na drewnie. W konferencji uczestniczyli rónież przedstawiciele GRAITEC - Robobat.

Jesteśmy niezwykle podbudowani pozytywnymi opiniami dotyczącymi pierwszej edycji. 220 uczestników Forum Holzbau to zalążek składający się z pasjonatów - ludzi, którzy wierzą w sukces budownictwa drewnianego i wskazują na ogromną potrzebę budowania osobistych relacji biznesowych w tym sektorze. Zobowiązujemy się wychodzić naprzeciw tym potrzebom w ramach naszej działalności, zachęcając również Państwa do współdziałania - powiedziała Małgorzata Wnorowska, Forestor Communication/Forum-Holzbau Polska.

Przed nowoczesnym budownictwem opartym na drewnie i tworzywach drzewnych stoi doskonała perspektywa rozwoju związana z realizacją strategii EUROPA 2020, czy też wymogami stawianemu budownictwu pasywnemu. Aby ją wykorzystać, warto sięgnąć do wiedzy i doświadczeń międzynarodowego konsorcjum forum-holzbau, które w 2017 roku otworzyło nowy rozdział także w Polsce.

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji:

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.