Robobat Polska serdecznie zaprasza na jesienne spotkania branżowe podczas których zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych.

18 listopada - „Projektowanie Konstrukcji Żelbetowych”

Organizatorem spotkania jest ArtMediaTechnics, przy współpracy merytorycznej z prof. dr hab. inż. Włodzimierzem Starosolskim z Politechniki Śląskiej.

Spotkanie skierowane jest do projektantów, inżynierów budownictwa oraz wykonawców.

Projektowanie oszczędne, to projektowanie, którego efektem jest optymalizacja zużycia stali zbrojeniowej przy niezmienionym obrysie geometrycznym konstrukcji.
Na konferencjach w 2015 roku omówiono metody oszczędnego projektowania w podejściu tradycyjnym.
Natomiast w drugim cyklu szkoleniowych w 2016 roku zaplanowano kontynuację tematu, w tym:
  • projektowanie oszczędne z zastosowaniem analizy liniowo sprężystej z ograniczoną redystrybucją
  • projektowanie oszczędne z zastosowaniem analizy plastycznej
Podczas konferencji Inżynierowie wsparcia serwisowego Robobat Polska poprowadzą wykład „BIM w projektowaniu konstrukcji”.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska, na którym doradcy handlowi zaprezentują najnowszą ofertę Robobat Polska.


Osoby zainteresowane udziałem w Konferencjach proszone są o kontakt z Organizatorem

kliknij tutaj


25 listopada – Konstrukcje budowlane

Praktyczna konferencja dla inżynierów budownictwa
Jedno z czołowych na polskim rynku spotkań branży budowlanej!

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania projektowe, technologiczne i materiałowe w budownictwie. Zaprezentowana wiedza, oparta o doświadczenia ekspertów, ułatwi uczestnikom rozpoczęcie nowych projektów lub wprowadzenie tych już realizowanych w kluczowe fazy. W programie nie zabraknie tematów, którymi żyje branża budowlana.

Sprawdzona w ubiegłych latach formuła konferencji pozwoli zdobyć praktyczną wiedzę do wykorzystania w codziennej pracy, zaś przykłady udanych realizacji oraz błędów projektowych i wykonawczych będą ciekawym uzupełnieniem programu.
Nad jego jakością oraz optymalnym doborem tematów i prelegentów czuwać będą dwaj wybitni specjaliści i niekwestionowane autorytety:
prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski oraz prof. dr hab. inż. Michał Knauff.

Podczas konferencji Inżynier wsparcia serwisowego Robobat Polska, poprowadzi wykład na temat praktycznego wykorzystania przez konstruktorów technologii Building Information Modeling.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencjach proszone są o kontakt z Organizatorem

kliknij tutaj
Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.