W dniach 6-7 kwietnia 2016 r. w Hotelu Holiday Inn w Józefowie odbędzie się trzecia edycja międzynarodowej konferencji
BIM - Projektowanie Przyszłości.
Konferencja Projektowanie Przyszłości jest najważniejszym w Polsce spotkaniem branżowym traktującym o technologii BIM.
Zeszłoroczna edycja konferencji odbiła się echem
w środowisku związanym z szeroko rozumianą branżą budowlaną. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 uczestników, którzy mogli skorzystać ze specjalistycznej wiedzy ośmiu wystawców i ponad 20 prelegentów z całego świata. Uczestnikami konferencji  byli nie tylko pracownicy i założyciele czołowych biur projektowych oraz firm wykonawczych, ale także studenci.
Wśród prelegentów tradycyjnie byli również przedstawiciele firmy Robobat Polska.

Trzecia edycja konferencji będzie także w całości poświęcona tematyce projektowania w technologii BIM i jest pierwszym tego typu cyklicznym wydarzeniem na rynku polskim.

Relacja z II Konferencji Projektowanie Przyszłości Proces inwestycyjny XXI wieku

W pierwszym dniu konferencji o godzinie 14:00 zapraszamy na prezentację „mBIM – następny poziom współpracy i koordynacji”, którą wygłosi Jakub Kulig - BIM Project Manager, Robobat Polska. Prelegent podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z wdrażaniem technologii BIM w Polsce. Prezentacja będzie miała na celu zwrócenie uwagi na technologię BIM w roli wspólnego mianownika w branży mechanicznej i budowlanej.
 
Konferencja Projektowanie Przyszłości została objęta honorowym patronatem przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Brytyjsko-Polską Izbę Handlową.

Szczegóły i program konferencji: www.projektowanieprzyszlosci.pl
Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.