Jak co roku, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas "XXXI Warsztatów Pracy Projektanta Konstrukcji”, które odbędą się 24-27 lutego w Szczyrku w Centrum konferencyjnym „Orle Gniazdo”.

Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji mają charakter specjalistycznego szkolenia i są aktualnie największym w kraju spotkaniem przeznaczonym dla projektantów konstrukcji budownictwa ogólnego i przemysłowego.
Głównym organizatorem Konferencji jest Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Katowicach przy współpracy oddziałów w Bielsku-Białej, Gliwicach i Krakowie.

Edycja 2016 poświęcona będzie w całości problemom obejmującym naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych.
Cykl 36 wykładów będzie poświęcony zagadnieniom napraw i wzmocnień konstrukcji metalowych, posadzek przemysłowych oraz lekkiej obudowy. Szczególny nacisk zostanie położony na praktyczną stronę nie tylko projektowania, ale także wykonywania i odbioru wzmocnień. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska wykłady obejmą również współczesne i najbardziej aktualne problemy projektowe.

W wykładach omówione zostaną takie zagadnienia jak:

  • rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe istniejących obiektów
  • diagnostyka konstrukcji metalowych
  • obliczenia istniejących konstrukcji
  • zasady napraw i wzmocnień konstrukcji
  • naprawy i wzmocnienia posadzek przemysłowych, lekkiej obudowy i zastosowanie rusztowań
  • prawne aspekty przebudów, wzmocnień i napraw konstrukcji metalowych

Robobat Polska zaprezentuje swoją ofertę tradycyjnie jako jeden z wystawców.

Na naszym stoisku będą Państwo mogli:

  • zapoznać się z najnowszą ofertą oprogramowania Autodesk oraz GRAITEC
  • zobaczyć najnowsze wersje aplikacji własnych: PowerPack, BIM Designers, REX oraz BIMware MASTER (Eurokody) czytaj więcej...
  • skorzystać z konsultacji branżowych z inżynierami Działu Serwisu i Szkoleń
Zapraszamy również na naszą prezentację Wymiana danych w środowisku oprogramowania Autodesk oraz GRAITEC, którą poprowadzi Dominik Malec - Inżynier wsparcia serwisowego Robobat Polska.

Więcej informacji na stronie Organizatora


Serdecznie zapraszamy!

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.