W dniu 23 lipca 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się XII edycja Kongresu Pożarnictwa - Ochrona przeciwpożarowa i zabezpieczenia techniczne obiektów budowlanych i przemysłowych.

W tegorocznej edycji Kongresu Pożarnictwa swój udział zapowiedzieli najbardziej liczący się przedstawiciele podmiotów profesjonalnie zajmujących się planowaniem, projektowaniem, przygotowywaniem, realizacją inwestycji budowlanych oraz mający bezpośredni wpływ na przebieg procesów inwestycyjnych w Polsce.

W trakcie spotkania Jakub Kulig – BIM Project Manager, Robobat Polska poprowadzi prezentację „Technologia BIM w służbie bezpieczeństwa przeciwpożarowego”, w trakcie której przedstawi najnowsze rozwiązania technologiczne, zapewniające bezpieczeństwo i właściwe działanie służ ratunkowych podczas sytuacji kryzysowej. Celem prezentacji będzie wskazanie atutów posiadania przez służby ratunkowe modelu 3D obiektu wraz z możliwością wykonania potrzebnych analiz i symulacji.

Podczas prezentacji zostaną omówione następujące tematy:

  • Model 3D budynku – Autodesk Revit
  • Plan ewakuacji – Autodesk Navisworks
  • Analiza rozprzestrzeniania i odprowadzania dymu, rozkładu temperatury - Autodesk Simulation CFD
  • Analiza FDS - zachowanie ognia i dymu w budynku – Autodesk Project Scorch

Uczestników Kongresu zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska w strefie wystawienniczej.
Na stoisku Robobat Polska między innymi:

  • Najnowsza oferta oprogramowania Autodesk
  • Konsultacje z Inżynierami Działu Wsparcia Technicznego Robobat Polska

KONGRES POŻARNICTWA to spotkanie o ustalonej na rynku marce i renomie branży ochrony pożarowej i zabezpieczeń ppoż. przygotowane z myślą o profesjonalistach z sektorów: budownictwa, architektury, zabezpieczeń ppoż., instalacji, elektroenergetyki ora szeroko rozumianych procesów realizacji inwestycji. Kongres skupia liczne grono specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, inwestorów, projektantów, administratorów obiektów, firmy wykonawcze i serwisowe, przedstawicieli komend Państwowej Straży Pożarnej jak również projektantów, dla których takie spotkania są zawsze bogatym źródłem informacji. Celem Kongresu Pożarnictwa jest rozwijanie i popularyzacja ochrony przeciwpożarowej w Polsce. Dotychczas w konferencjach wzięło udział kilkanaście tysięcy słuchaczy z całej Polski oraz rekordowa liczba ponad 1000 osób w edycji 2014 w Warszawie mających bezpośredni związek z procesami inwestycyjnymi w budownictwie.
Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej edycji udział weźmie ponad 1000 uczestników.

23 lipca 2015, Stadion Narodowy w Warszawie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rejestracja.
Osoby zainteresowane udziałem w Kongresie Pożarnictwa 2015 proszone są o kontakt z Organizatorem.

Zapraszamy! 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.