Komunikat prasowy   |   22/03/2018


Graitec EMEA otrzymuje nagrodę Autodesk Platinum Award trzeci rok z rzędu22/03/18 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić, że ​​trzeci rok z rzędu zdobyliśmy prestiżową nagrodę Autodesk Platinum Award dla firmy z „Największym wzrostem nowych subskrypcji w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA)".
 
Zdobycie nagrody Autodesk Platinum to spektakularne osiągnięcie, operując w tak wymagającej i wysoce konkurencyjnej branży. Otrzymanie tego wyróżnienia trzeci rok z rzędu potwierdza, że firma GRAITEC nieustannie dąży do rozwoju poprzez podejście skoncentrowane na kliencie, nie tylko pomagając Klientom osiągnąć ich własne sukcesy, ale także zmaksymalizować zwrot z inwestycji w oprogramowanie Autodesk.
 
Steve Houlder, GRAITEC COO, komentuje: Byliśmy zaszczyceni otrzymując nagrodę Platinum Award drugi raz z rzędu w ubiegłym roku. Osiągnięcie naszego celu trzeci raz pod rząd nie tylko utwierdza nas w obranej przez nas ścieżce strategicznego rozwoju, ale także demonstruje bogactwo doświadczenia naszych wszystkich zespołów GRAITEC w całym regonie EMEA - ich zaangażowanie i profesjonalizm pomogły jeszcze raz zdobyć to wyróżnienie.

Manuel Liedot, GRAITEC CEO, dodaje:Otrzymanie tej nagrody wyraźnie pokazuje naszą determinację w dążeniu do zostania wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań BIM i głównym partnerem Autodesk. W celu osiągnięcia tego, nieprzerwanie inwestujemy w rozwój naszych zespołów, technologii i dostarczania udoskonalonych usług. Chciałbym pogratulować Wszystkim zespołom GRAITEC za efekty ich ciężkiej pracy, a także podziękować Wszystkim naszym lojalnym i nowym Klientom na całym świecie za ich ciągłe wsparcie.

 


O firmie GRAITEC

Założona w 1986 roku międzynarodowa firma GRAITEC jest Platynowym Partnerem Autodesk w Europie (w tym Autodesk Developer Partner i Autodesk AEC Solution Associate) dostarczającym wydajne rozwiązania BIM oraz niestandardowe dodatki i aplikacje dla kluczowych platform Autodesk dla branży AEC.

Działając w 38 biurach w 11 krajach na całym świecie, GRAITEC oferuje swoim Klientom szeroką gamę programów Autodesk i własnych, rozwiązań BIM oraz szkoleń, które pomagają sprostać najbardziej wymagającym projektom i zwiększyć produktywność naszych klientów. Z 450 pracownikami, wśród których mamy 200 konsultantów BIM, GRAITEC jest firmą nastawioną na innowację i oferuje produkty, które wykorzystywane są przez ponad 50tys. specjalistów z branży architektoniczno-budowlano-inżynieryjnej na całym świecie.
 


 
kontakt z autorem: liderzyBIM@graitec.pl


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.