Kolekcja AEC teraz jeszcze bardziej kompletna!
 

Od 7 września 2017 Autodesk poszerza zakres kolekcji AEC - a to wszystko w celu dostarczenia jeszcze lepszej oferty wiodących rozwiązań, które pomogą klientom zaprojektować i skonstruować wysokiej jakości projekty budowlane. Co najważniejsze, cena kolekcji pozostaje bez zmian!

Jeśli jesteś posiadaczem aktualnej wersji subskrypcji na Kolekcję, możesz uzyskać dostęp do nowych programów za pośrednictwem swojego konta Autodesk. Nie zmienia się nic, jeśli chodzi o obecnie posiadane produkty, natomiast już teraz masz możliwość pobrania numerów seryjnych do nowych programów.

Które produkty zostały włączone do Kolekcji?

Usprawnij projektowanie, używając oprogramowania BIM dla konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej oraz zestawień materiałów oraz plików NC.
 
Jest to narzędzie wspierające tworzenie instalacji HVAC, wod-kan oraz instalacji elektrycznych. Fabrication CADmep pracuje w środowisku AutoCAD’a.
 
Jest to wszechstronne i szybkie narzędzie do obliczeń i analizy konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Pozwala na kompleksową analizę dowolnych konstrukcji zgodnie z obowiązującymi normami.
Dynamo Studio
 
Dynamo Studio jest niezależnym środowiskiem programistycznym, które umożliwia projektantom tworzenie logiki wizualnej, badanie parametrycznych projektów koncepcyjnych oraz automatyzację zadań.
Revit Live
 
Usługa chmury Revit Live jednym kliknięciem przekształca modele Revit i Revit LT we wciągające przeżycie, pomagając architektom w zrozumieniu, odkrywaniu oraz dzieleniu się swoimi projektami.
Autodesk Structural Bridge Design to zestawienia obciążeń, analiza statyczna oraz weryfikacja normowa - wszystko w jednym programie do projektowania mostów o średniej i małej rozpiętości.

 

Poznaj korzyści przejścia na Subskrypcję:

  • Skorzystaj z licencji dla jednej osoby lub całych zespołów: Wybierz subskrypcje, które zapewniają dostęp dla pojedynczego użytkownika lub pozwolą zespołom na współużytkowanie licencji z dostępem wielu użytkowników.
  • Pełna kontrola dostępu do najnowszych, jak i poprzednich wersji oprogramowania: Pobierz i wdrażaj najnowsze aktualizacje oprogramowania Autodesk, wiedząc, że masz pełną kontrolę nad wszystkimi aktualizacjami. Uzyskaj dostęp do poprzednich wersji, gdy tylko ich potrzebujesz.
  • Uprość zarządzanie oprogramowaniem: Usprawnij rozlokowanie i zarządzanie oprogramowaniem, standaryzując kolekcję produktów i usług Autodesk. Wygodnie zarządzaj wszystkimi produktami, usługami, użytkownikami oraz korzyściami - z jednego miejsca.
  • Optymalizacja kosztów: Przy zakupie w ramach kolekcji wielu rozwiązań programowych Autodesk, zapewniasz sobie znaczne oszczędności. Elastyczne terminy subskrypcji pozwalają na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb biznesowych.
 


Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z jednym z naszych Specjalistów i zapytaj o szczegóły:


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.