Szanowni Państwo,

Technologia BIM jest obecnie najczęściej poruszanym tematem  w cyfrowym świecie budownictwa. BIM jest technologią, która zmienia sposób prowadzenia inwestycji budowlanych na całym świecie. Możemy ją porównać do linii produkcyjnej Forda T, która zrewolucjonizowała przemysł motoryzacyjny na początku XX wieku.

Prawidłowo wdrożona technologia BIM usprawnia koordynację, zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza koszty inwestycji poprzez redukcję kolizji i konfliktów do absolutnego minimum. Dzięki temu oszczędzimy czas, pieniądze. Również nasz negatywny wpływ na środowisko zostanie zminimalizowany.

Misją firmy Graitec jest nie tylko dostarczanie wysokiej klasy oprogramowania poprzez jego ciągły rozwój, ale także wdrożenia technologii BIM. Dla mnie osobiście wdrożenie to nie jest tylko zakup oprogramowania i przeprowadzone szkolenie z jego obsługi. Szkolenie jest tylko nauką z obsługi narzędzia. To tak jakbyśmy zakupili profesjonalną piłę do cięcia drewna i po szkoleniu z jej obsługi stwierdzilibyśmy, że możemy teraz tworzyć skomplikowane rzeźby na zamówienie. Owszem umiemy pociąć drewno na małe kawałki, ale to nie czyni z nas artysty.
 
Każde wdrożenie, które realizujemy jest przygotowywane na potrzeby klienta. Nad wdrożeniem czuwają wysokiej klasy doświadczeni inżynierowie i specjaliści, którzy prowadzą Państwa krok po kroku i uczą jak wykorzystać oprogramowanie pod konkretny projekt. Pomagają przy personalizacji ustawień, szablonów, nowych rodzin i katalogów 3D. Tworzymy razem z Państwem nowy wydajniejszy proces projektowo-inwestycyjny.

Nasze doświadczenie we wdrożeniach i integracji branż jest unikalne i niejednokrotnie podejmowaliśmy się tematów, które dla innych były zbyt trudne. Każde wdrożenie jest wyzwaniem dla klienta, ale dzięki naszemu doświadczeniu, staje się łatwiejsze. Nasze szkolenia, asysty projektowe, projekty pilotażowe umożliwiają klientom osiągniecie sukcesu.

Chcesz wdrożyć oprogramowanie, nowy proces projektowy, zmienić workflow pracy albo zwiększyć efektywność swojej firmy? Chcesz wdrożyć BIM na światowym poziome?

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

mgr inż. Jakub Kulig - BIM Implementation & Sales Manager


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
Jeśli masz pytania dotyczące wdrożenia BIM - skontaktuj się z nami: bim@robobatpolska.pl


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.