Workshop Console to innowacyjne narzędzie, które jest częścią systemu Advance Workshop. Nowa konsola umożliwia wyszukiwanie informacji, co daje ogromne korzyści dla wytwórni konstrukcji stalowych poszukujących rozwiązań wspomagających proces śledzenia, kontroli i zwiększenia produktywności.


Sprawdź, jakie nowości czekają na Ciebie w GRAITEC Advance Workshop 2018

Kliknij tutaj


Konsola umożliwia zapisywania i śledzenia działań produkcyjnych, które są częścią codziennej pracy. Do tego celu mogą być wykorzystane kody kreskowe bądź QR.
Narzędzie to jest na tyle elastyczne, że można je z powodzeniem wdrożyć i dopasować do istniejącej infrastruktury IT. Może być zainstalowane centralnie na serwerze i w ten sposób łączyć się zdalnie poprzez urządzenia mobilne takie jak tablet czy smartfon. Jako alternatywne rozwiązanie może być też zainstalowane bezpośrednio na lokalnych komputerach PC.


Najważniejsze funkcje i korzyści konsoli:
  • możliwość użycia urządzeń mobilnych
  • możliwość użycia istniejących komputerów PC na terenie zakładu produkcyjnego
  • łatwy w obsłudze interfejs
  • możliwość użycia kodów kreskowych oraz QR
  • rejestracja czasu pracy pracowników
  • rejestracja statusu części, elementów wysyłkowych, nestingu
  • rejestracja wydania elementów tj. komplety śrub z magazynu
  • przypisywanie materiałów spawalniczych do elementów wysyłkowych w celu lepszego śledzenia
  • drukowanie dokumentacji technicznej bezpośrednio po wczytaniu jej kodu kreskowego


Przemysłowe przenośne komputery (PDA) są często wykorzystywane do śledzenia materiałów, statusu produkcji, części, materiałów spawalniczych według normy EN1090 oraz identyfikacji czasu pracy.
Kody QR są wczytywane bezpośrednio przez urządzenia PDA, które są podłączone do bazy danych Advance Workshop. Aby dowiedzieć się z jakim elementem mamy do czynienia wystarczy zeskanować kod QR. Kody QR mogą zawierać takie informacje jak: dowolny tekst, numer wysyłkowy, lokalizacja dokumentacji na serwerze itp.
Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści związane z wykorzystaniem kodów QR oraz urządzeń PDA, coraz więcej firm produkcyjnych będzie wykorzystywać te rozwiązania w codziennej pracy aby lepiej zarządzać danymi o produkcji, statusie zamówienia oraz być zgodnym z wymogami EN1090.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami:
Jakub Kulig
BIM Implementation & Sales Manager
tel. kom.: 601 441 015

jakub.kulig@graitec.pl
 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.