Szanowni Państwo,
- Głównym celem naszej firmy i naszego zespołu jest bieżący, codzienny kontakt z Państwem. Sprostanie Państwa potrzebom jest dla nas fundamentalnym zadaniem. Każde zgłoszenie z Państwa strony jest rozpatrywane indywidualnie i z dbałością o każdy szczegół mogący mieć wpływ na Państwa zadowolenie! Bez względu na to czy chodzi o dostawę oprogramowania, czy pilną potrzebę kontaktu, czy też konieczność szybkiego wykonania usługi, sprostanie zgłoszonym potrzebom pozwala zaoszczędzić Państwu cenny czas i pieniądze.

- Jako Platynowy Partner Autodesk jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze ceny na produkty firmy Autodesk. Po latach obecności na rynku, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, jestesmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Dysponujemy gamą programów Graitec Robobat, które uzupełniają ofertę Autodesk i pozwalają zwiększyć Państwa wydajność (Advance Design, MASTER, BIM Designers żelbet i stal). Nie koncentrujemy się tylko na projektowaniu. Z naszymi specjalistami docieramy aż do etapu produkcji (Advance Workshop). Na co dzień pomagamy Państwu w przejściu procesu adaptacji technologii BIM, która staje się standardem w naszym polskim i już od kilku lat, światowym wymiarze.

- Rynek zmienia się dynamicznie. Technologia w projektowaniu ewoluuje w niebywale szybkim tempie. Autodesk ze swoim najnowocześniejszymi rozwiązaniami  jest w stanie sprostać tym rewolucyjnym zmianom. My – Graitec Robobat – śledzimy i jesteśmy w stanie efektywnie wdrożyć każdą nowość producenta oprogramowania i robimy to dla Państwa wygody – aby zagwarantować  indywidualne, możliwie najlepsze rozwiązania Państwa problemów w najkorzystniejszej cenie.  

- Przez ostatnie dwa lata włożyliśmy wiele pracy w podwyższenie jakości naszych usług. W codziennych działaniach z Państwem wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie wynikające z połączenia firm; Robobat – z programami Robot czy Master oraz Graitec z oprogramowaniem Advance Steel, PowerPack for Advance Steel, Power Pack for Revit, BIM Designers. U podstaw naszego wspólnego sukcesu jest związanie się ze stabilną, silną międzynarodową firmą, mogącą pochwalić się największymi obrotami produktów Autodesk w Europie Wschodniej.
Dzieki tym wszystkim zmianom możemy przede wszystkim w sposób bardziej efektywny sprostać Państwa potrzebom. Nasze zespoły handlowe w Krakowie i Warszawie są w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Zapraszam serdecznie!

mgr Agnieszka Atanaziewicz Gładkowska - Sales Manager GRAITEC Sp. z o.o.
 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.