Jak duży jest zespół wsparcia technicznego GRAITEC Robobat?
Aktualnie w zespole wsparcia technicznego pracuje 7 osób. Wszyscy inżynierowie posiadają praktyczne doświadczenie w projektowaniu oraz wieloletnią praktykę przy obsłudze i szkoleniach z oprogramowania oferowanego przez naszą firmę.

Jakie zadania realizuje zespół wsparcia technicznego?
Nasz zespół stara się przede wszystkim pomagać użytkownikom w ich codziennej pracy z aplikacjami oferowanymi przez Graitec Polska. Problemy które staramy się rozwiązywać są bardzo różne. Począwszy od dość prostych zagadnień związanych z instalacją oprogramowania i prawidłowym licencjonowaniem produktów, poprzez pomoc w czysto technicznej obsłudze aplikacji, aż do bardzo zaawansowanych zagadnień techniczno – projektowych, gdzie staramy się wskazywać użytkownikom prawidłową ścieżkę postępowania lub korygujemy budowane przez nich modele. Istotną częścią działania zespołu wsparcia technicznego jest też działalność szkoleniowa i wdrożeniowa.

Jaki są główne wyzwania stojące obecnie przed działem wsparcia technicznego?
Głównym celem naszego zespołu jest dostarczanie użytkownikom informacji jak najwyższej jakości i w jak najkrótszym czasie. Przez ostatnie kilka lat nasza firma znacznie zwiększyła spektrum oferowanego oprogramowania. Pojawiły się nowe zagadnienia, którym musimy sprostać. Użytkownicy zgłaszają nam więcej problemów dotyczących dużo bardziej różnorodnych zagadnień niż kiedyś. Musimy cały czas poszerzać swoją wiedzę oraz bardziej efektywnie wykorzystywać ogólnie dostępne zasoby informacji. Nie bez znaczenia jest tu wsparcie, które uzyskujemy z pozostałych oddziałów Grupy Graitec. Mając dostęp do olbrzymiej bazy wiedzy całej grupy oraz mogąc korzystać z doświadczenia inżynierów z wszystkich 30 oddziałów Graitec jesteśmy w stanie reagować dużo bardziej efektywnie.

mgr inż. Krzysztof Wąsik - Technical Support Team ManagerZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
Jeśli masz pytania do Działu Wsparcia Serwisowego - skontaktuj się z nami: service@robobatpolska.pl


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.