GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, CAD, a także dostawca najnowszych technologii i usług w branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie i USA ma przyjemność poinformować o zdobyciu prestiżowego wyróżnienia Top Reseller in Net Subscription Platinum Award.

Autodesk Platinum Club Awards skupia kluczowych Partnerów Autodesk na całym świecie. Zdobyty tytuł jest nie tylko wyrazem uznania dla sprawdzonej i skutecznej strategii biznesowej, ale co ważniejsze potwierdza dostosowanie oferty i usług do potrzeb i wymagań Klientów.

Steve Houlder, Graitec COO komentuje: „Zdobycie Platinum Award drugi rok z rzędu jest ogromnym sukcesem oraz świadectwem naszego zaangażowania na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Słowacji i Czech. Pracownicy GRAITEC są w pełni oddani dostarczaniu profesjonalnych usług wspierających sukces naszych Klientów, dlatego dedykuję tę nagrodę właśnie naszym Klientom oraz pracownikom we wszystkich krajach.
Cieszymy się z tak wyjątkowego a zarazem kolejnego wyróżnienia przyznanego naszej firmie. Zapewniamy, że nadal będziemy rozwijać nasz zespół oraz wspierać Klientów, pomagając im we wdrażaniu technologii Autodesk."


Manuel Liedot, GRAITEC CEO dodaje: "Celem GRAITEC jest dążenie do zdobycia pozycji globalnego lidera w dostarczaniu technologii BIM. Otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w zwiększenie świadomości BIM na całym świecie.
Sukces GRAITEC EMEA jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników pod kierunkiem profesjonalnej kadry zarządzającej, dlatego chciałbym pogratulować wszystkim członkom zespołów za to wybitne osiągnięcie.”Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.