Czy wiesz, że program AutoCAD 2017 możesz mieć już od 4€ dziennie?

 
WEBINARIUM:
AutoCAD - Triki, myki i chmura
22 września, godz. 10:30
zapisz się

Czy wiesz, że...
Każdego roku Autodesk rozmawia o programie AutoCAD, usługach, pomocy technicznej i problemach z setkami klientów. Rozmawiamy z firmami z całego świata i z wszystkich branż, aby poznać opinie naszych klientów. Reagowanie na potrzeby użytkowników stanowi podstawę produktów Autodesk oraz umożliwia wprowadzanie innowacji i ulepszeń do naszego oprogramowania.
To zaawansowany produkt, który jest nieustannie rozbudowywany i ulepszany. Koszty zakupu oprogramowania zmieszczą się w budżecie różnych przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości”.
Projektant w amerykańskiej firmie budowlanej, wcześniej korzystał z programów DesignCAD i Auto-Trol

Czy wiesz, że...
Dzięki subskrypcji AutoCAD można łączyć się i współpracować z innymi niezależnie od urządzenia lub platformy, na której pracujesz. Subskrypcja pozwala udostępniać projekty za jednym kliknięciem, więc można wysłać plik dowolnej osobie, która nie musi używać
tego samego oprogramowania, aby wyświetlić plik. Zyskujesz elastyczność, ponieważ możesz pracować na różnych wersjach produktów. W środowisku A360, które obsługuje ponad 50 różnych formatów plików, można pracować poza biurem, na dowolnej platformie przy
użyciu konta w chmurze lub bez połączenia z Internetem.
„Po rozpoczęciu pracy w firmie używającej programu AutoCAD nie wróciłem już do niczego innego. Po prostu nie ma takiej potrzeby”.
Projektant w amerykańskiej firmie budowlanej, który wcześniej korzystał z programu DesignCAD

Czy wiesz, że...
Subskrypcja ułatwia zarządzanie oprogramowaniem (licencjonowanie, dostęp, aktualizacje i wersje). Można w prosty sposób zwiększać lub zmniejszać liczbę personelu, scentralizować kontrolę nad licencjami i uzyskiwać informacje o tym, kto potrzebuje aktualizacji. Dzięki subskrypcji możesz płacić tylko za to, czego potrzebujesz. Ponadto możesz łatwiej przewidzieć niezbędną wysokość budżetu dzięki opcji zablokowania cen na kilka lat. Oprócz tego zyskujesz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania dzięki bieżącym aktualizacjom.
„AutoCAD jest najlepszy. Jest powszechnie używany w branży i można go dostosowywać, aby zapewnić sobie większą wydajność”.
Projektant w amerykańskiej firmie produkującej sprzęt do wytwarzania i przesyłania energii, który wcześniej korzystał z programów BricsCAD i Sketchup

Czy wiesz, że...
Zgodny nie oznacza porównywalny. Programy BricsCAD, ZWCAD i DraftSight nie obsługują wyświetlania grafiki i materiałów 3D, ani też szybkiej wizualizacji 3D oraz nie zapewniają stabilnego działania. AutoCAD — zdecydowanie tak. DraftSight i ZWCAD nie zawierają zestawów arkuszy umożliwiających konfigurację szablonów, zintegrowanych dymków objaśnień szczegółów oraz nie zapewniają bezproblemowej integracji w ramach procedur publikacji wydruków. AutoCAD — zdecydowanie tak. DraftSight nie zawiera AutoLISP, ZWCAD nie obsługuje rozszerzeń Visual LISP, a BricsCAD nie obsługuje wszystkich opcji kompilowania i wdrażania dla AutoLISP. Ponadto żaden z tych programów nie ma struktury zabezpieczeń takiej jak ustawienia lokalizacji zaufanych programu AutoCAD, która uniemożliwiałaby dostęp nieautoryzowanym programom lub wirusom do środowiska operacyjnego. AutoCAD — zdecydowanie tak. W produktach DraftSight, ZWCAD i BricsCAD nie można tworzyć palet metodą „przeciągnij i upuść” ani programować za pomocą AutoLISP lub kodów makr w celu wymuszenia standardów warstw i skali podczas wstawiania bloków lub innej geometrii. AutoCAD — zdecydowanie tak. Porównując produkty, zwróć uwagę na szczegóły, aby dowiedzieć się, dlaczego AutoCAD jest lepszy od produktów konkurencyjnych i pomaga zrobić więcej w krótszym czasie.
„Szkoda, że DraftSight nie jest lepiej dostosowany do produktów Autodesk. Pozostaje w tyle o co najmniej dwie wersje”.
Kierownik w kanadyjskiej firmie świadczącej usługi inżynieryjne, który obecnie korzysta z programu DraftSight

Czy wiesz, że...
W przypadku pracy w terenie można w prosty sposób uzyskać dostęp do plików DWG niezależnie od tego, czy jest dostępne połączenie z Internetem. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnych A360 i AutoCAD 360 Pro. Dzięki temu nie stracisz dostępu do swoich projektów, gdy nie ma łączności z Internetem.
„Obsługa produktów Autodesk jest znacznie łatwiejsza i można się jej szybciej nauczyć. W innych programach trzeba wszystko wielokrotnie dopasowywać, aby działało prawidłowo.”
Projektant w amerykańskiej firmie budowlanej, który wcześniej korzystał z programu DesignCAD

Czy wiesz, że...
Interfejs użytkownika można łatwo dostosować do indywidualnego stylu pracy. Dodatkowo, dzięki ponad 600 aplikacjom w serwisie Autodesk App Exchange, można odszukać ulubiony sposób wykonywania danego zadania bez konieczności tworzenia skrótu. Wystarczy pobrać i zainstalować odpowiednią aplikację.
„W dużej mierze bazujemy na pisaniu niestandardowych interfejsów, które usprawniają nasze procesy. Rozwiązania inne niż Autodesk ograniczają liczbę dostępnych interfejsów API lub w ogóle nie zezwalają na ich stosowanie. Ponadto w pewnym momencie niemal wszystkie pliki będą musiały współdziałać z formatem DWG Autodesk, a inne rozwiązania nie zawsze sobie z tym radzą. Jako że pliki DWG stanowią de facto światowy standard plików programów CAD, nie możemy sobie pozwolić na ich błędny odczyt i zapis”.
Menedżer CAD/BIM w amerykańskiej firmie świadczącej usługi inżynieryjne, który wcześniej korzystał z programów Microstation, DataCAD i VisionAEL

Czy wiesz, że...
Masz wsparcie dużej, globalnej społeczności użytkowników oraz sieci szkoleniowej. Wszystko jest uwzględnione w cenie subskrypcji — narzędzia udostępniania do tworzenia sieciowych zestawów wdrożeniowych obejmujących niestandardową zawartość, którą można instalować w różnych biurach; koordynacja dostarczania dodatków Service Pack, aby wszyscy korzystali z tej samej wersji oprogramowania; a także współpraca z dostawcami sprzętu w celu zapewnienia dostępności autoryzowanych sterowników i zmniejszenia liczby błędów sprzętu oraz odpowiedzi na standardowe pytania.
„Do programu AutoCAD dostępna jest lepsza pomoc i wsparcie społeczności. W przypadku innych programów trudno jest znaleźć odpowiedzi.
Społeczność i system pomocy Autodesk są na najwyższym poziomie”.

Menedżer CAD/BIM w amerykańskiej firmie świadczącej usługi inżynieryjne, który wcześniej korzystał z programów Microstation, DataCAD i VisionAEL

Czy wiesz, że...
Bez względu na to, czy importujesz, czy eksportujesz dane z programów innych firm, zawsze będą kompatybilne i nie będą wymagać wykonywania dodatkowych czynności. Dzięki temu procesy robocze są szybsze i tańsze. AutoCAD umożliwia interakcję z innymi programami bez konieczności wykonywania translacji z użyciem oprogramowania innych producentów. Można wysyłać modele bezpośrednio do drukarek 3D, importować dane z popularnych programów MCAD, importować/eksportować dane z innych aplikacji Autodesk oraz pracować w terenie dzięki obsłudze ponad 50 formatów plików na wszystkich platformach za pośrednictwem konta w chmurze.
„Każdy produkt ma ograniczony okres przydatności, a nowsze wersje wymagają ponownego szkolenia.”
Kierownik z Wielkiej Brytanii, który wcześniej korzystał z programu Bentley Microstation

Masz wsparcie dużej, globalnej społeczności użytkowników i sieci szkoleniowej, które umożliwia obniżenie kosztów nauki i minimalizację czasu potrzebnego do poznania nowych funkcji.
„Szybko reagująca społeczność użytkowników w międzynarodowej grupie użytkowników Autodesk (AUGI)”.
Kierownik zakładu w amerykańskiej firmie opracowującej zaawansowane technologie, który wcześniej korzystał z programów Sketchup i Microstation

W ramach oszczędności czasu każdy użytkownik może zautomatyzować nadmiarowe zadania. Nie jest również wymagane żadne doświadczenie z zakresu programowania. Jeśli wdrażanie standardów będzie realizowane z pomocą programowania, administrator systemu CAD będzie mógł pomóc zaoszczędzić czas wszystkim użytkownikom, nie tylko jednemu z nich. Tym sposobem można uzyskać ogromne oszczędności w organizacji. AutoCAD i AutoCAD LT wyposażono w inteligentny wiersz poleceń, który interpretuje zamiary użytkownika i z czasem dostosowuje się, aby zminimalizować liczbę powtarzalnych czynności.
„Zaletą programu AutoCAD są skróty poleceń, które nie są wcale takie trudne do nauczenia, a pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Bloki i bloki z atrybutami są dodatkowo bardzo przydatne w wielu różnych sytuacjach. Ponadto wymieniłbym tutaj możliwość tworzenia polilinii i jej modyfikowania w czasie rzeczywistym, np. w celu odwzorowania planu parkingu. AutoCAD umożliwia zmianę linii prostych na łuki na bieżąco”.
Inżynier w amerykańskiej firmie budowlanej, który wcześniej korzystał z programów Sketchup i Microstation

Pracuj spokojnie i zaoszczędź!

Legalny AutoCAD tylko za 4€/dziennie.

 
Nie wszystkie produkty CAD są takie same.
Porównaj program AutoCAD z produktami konkurencyjnymi
>>pobierz

Poproś o kontakt w sprawie oferty:
Wypełnij formularz a nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą: 
 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.