Mamy przyjemność oficjalnie poinformować Państwa o otwarciu nowego oddziału naszej firmy w Warszawie.
Od początku lipca nowe biuro Robobat Polska - GRAITEC Group działa przy ulicy Wrzesińskiej 12.

Bardzo częste działania biznesowe na rynku warszawskim oraz w centralnej Polsce skłoniły nas do podjęcia decyzji o zbliżeniu się do naszych Klientów z tego regionu. Dewiza firmy GRRAITEC na świecie, to być blisko Klientów i reagować na ich potrzeby w najkrótszym czasie.

Dzięki nowemu oddziałowi zbliżymy się do Państwa z naszą specjalną ofertą rozwiązań Autodesk oraz programów własnych sygnowanych przez GRAITEC Group, stworzonych w celu wzbogacenia możliwości produktów Autodesk. Nasza oferta obejmuje także szkolenia, wdrożenia BIM i asysty projektowe.

Biuro zlokalizowane jest w sercu prężnie rozwijającej się Starej Pragi. Budynek projektu jednego z najsłynniejszych polskich architektów – Bogdana Kulczyńskiego charakteryzuje się najlepszymi światowymi standardami technicznymi nawiązując jednocześnie do klimatu Starej Pragi. Komfortowa lokalizacja i dobry dojazd to przede wszystkim korzyść i wygoda dla naszych Klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w Warszawie i skorzystania ze specjalnych rabatów z okazji otwarcia biura, dopasowanych o Państwa potrzeb.

"Otwarcie biura miało miejsce zaledwie kilka dni temu, tym bardziej cieszy nas fakt, że już od pierwszego dnia odbywają się w nim spotkania z Klientami i szkolenia." powiedział Jakub Kulig, BIM Implementation & Sales Manager oddziału w Warszawie.


Zapraszam do kontaktu:
Jakub Kulig
BIM Implementation & Sales Manager
tel.: 22 540 07 59
tel. kom.: 601 441 015
e-mail: jk@robobat.pl
   
   

 
 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.