Programy GRAITEC na Autodesk App Store
 
Mamy przyjemność ogłosić rekordową liczbę ponad tysiąca pobrań rozszerzeń GRAITEC do programów Revit i Advance Steel z Autodesk App Store.

Stworzone przez firmę GRAITEC aplikacje oraz rozszerzenia do flagowych programów Autodesk Revit i Autodesk Advance Steel zawierają obszerny zestaw praktycznych narzędzi usprawniających pracę oraz umożliwiających m.in. zabezpieczanie rodzin Revita hasłem, tworzenie złożonych rozkładów zbrojenia i jego detalowania w Revicie. Natomiast aplikacje dla Advance Steela zawierają generator konstrukcji umożliwiający stworzenie kompletnego modelu konstrukcji stalowej w kilka chwil.

Carl Spalding, Product Strategy Director komentuje: "Codziennie odnotowujemy rosnące zainteresowanie naszymi aplikacjami. Na naszej stronie internetowej również przekroczyliśmy ponad tysiąc pobrań i widząc podobną liczbę aktywności na platformie Autodesk App Store, jesteśmy szczęśliwi, że możemy dotrzeć do szerokiego grona nowych klientów i pomóc im usprawnić codzienną pracę."
Niektóre rozszerzenia do programu Autodesk Advance Steel zostały udostępnione zaledwie kilka tygodni temu, tym bardziej budujący jest fakt, że w tak szybkim tempie spotkały się z tak pozytywnym odbiorem.

Carl Spalding kontynuuje: "Zgodnie ze strategią GRAITEC w najbliższym czasie planujemy udostępnić kolejne zestawy aplikacji za pośrednictwem Autodesk App Store, dlatego liczba pobrań znacząco wzrośnie. Coraz więcej użytkowników będzie odwiedzać Autodesk App Store w  poszukiwaniu narzędzi, które pomogą im pracować efektywniej."

Wszystkie aplikacje i rozszerzenia GRAITEC są dostępne w wersji testowej oraz komercyjnej na Autodesk Store.

Kliknij i pobierz>>


Dostępne aplikacje i rozszerzenia:

       
 
Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.