Premiera CADKON tylko w Robobat
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma Robobat Polska poszerzyła swoją ofertę o programy z rodziny CADKON+.

CADKON+ to programy wspomagające projektowanie, umożliwiające tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) oraz projektowanie brył przestrzennych (3D).

Z opinii Klientów, które do nas docierają jasno wynika, że w dzisiejszych czasach potrzebna jest alternatywa przy wyborze oprogramowania wspomagającego projektowanie. Jednym z celów, które sobie stawiamy jest podążanie za potrzebami Klientów, dlatego firma Robobat Polska zdecydowała o wprowadzeniu na polski rynek kolejnego rozwiązania należącego do szerokiej gamy oprogramowania Grupy GRAITEC. Programy z rodziny CADKON+ cieszą się dużą popularnością i zaufaniem w Czechach. Po testach przeprowadzonych przez naszych Klientów, mamy już pierwsze sygnały również z rynku polskiego, świadczące o tym, że CADKON+ został wysoko oceniony przez polskich inżynierów.
Oczywiście wybór, które oprogramowanie z naszej oferty wybrać, pozostawiamy Klientom. To oni zdecydują, który program jest w ich zasięgu finansowym i jednocześnie w optymalny sposób spełni ich oczekiwania projektowe.
– powiedział Dariusz Kasznia - Dyrektor Zarządzający Robobat Polska.

CADKON+ jest dostępny w 3 wersjach:

  • CADKON+ BASIC
  • CADKON+ ARCHITECTURE
  • CADKON+ MEP

Obecnie w ofercie Robobat Polska jest dostępny program CADKON+ BASIC. Kolejne aplikacje będą dostępne w najbliższym czasie w wersji angielskiej a w ciągu najbliższych miesięcy również w wersji polskiej.

Podstawowe atuty CADKON+
  • przystępna cena
  • funkcjonalność
  • przyjazny interfejs użytkownika.
  • intuicyjne narzędzia CAD

CADKON+ BASIC jest dostępny w polskiej wersji językowej. Program posiada licencję wieczystą- jednostanowiskową oraz sieciową. Prosty system licencyjny daje możliwość pracy na wersjach sieciowych na terenie całej Unii Europejskiej.

Więcej o programie CADKON+ BASIC >>kliknij tutaj

CADKON+ jest bardzo dynamicznie rozwijającym się programem. Dział Rozwoju Oprogramowania planuje udostępniać co roku nowe wersje programu CADKON+ które będą uwzględniały nowe zestawy narzędzi stworzonych w oparciu o sugestie użytkowników. 

 

ZAPYTAJ O CENĘ CADKON+

kliknij tutaj>>ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM

  • 23 marca - CADKON+ BASIC
    - wprowadzenie do programu

zapisz się>>POBIERZ WERSJĘ TRIAL 

kliknij tutaj>>
Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.