GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, CAD a także dostawca najnowszych technologii i usług w branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk ma przyjemność zaprezentować nową wersję Advance PowerPack for Autodesk Revit.

GRAITEC Advance PowerPack w nowej wersji zawiera szeroki wachlarz narzędzi dedykowanych do zarządzania zbrojeniem. Ponadto PowerPack for Revit posiada nowe funkcje, które wspomagają modelowanie w Revicie, czyniąc je intuicyjnym i bardziej efektywnym.

Istotną zmianą w wersji R2 jest wprowadzenie pokaźnej palety praktycznych funkcjonalności do modelowania i tworzenia dokumentacji dla zbrojenia. GRAITEC dąży do umocnienia swojej obecności na rynku konstrukcyjnym, poprzez dostarczanie narzędzi niezbędnych do zarządzania zbrojeniem w Revicie. Zachęca tym samym użytkowników tradycyjnych systemów 2D do tworzenia zbrojenia w 3D, jak i użytkowników Autodesk Advance Concrete do korzystania z Revita.

Nowe narzędzia dostępne w PowerPack for Revit przyśpieszają i podnoszą wydajność przy tworzeniu zbrojenia w Revicie, czyniąc technologię BIM znacznie bardziej dostępną dla rynku zbrojenia.

Najważniejsze funkcje dostępne w PowerPack for Revit 2016 R2:

  • Poręczne narzędzie do zarządzania wszystkimi aktywnymi widokami, pozwalające ułożyć je sąsiadująco z wyśrodkowanymi widokami.
  • Proste okno dialogów służące do zmiany sposobu wyświetlania zbrojenie w elemencie nadrzędnym.
  • Dopasowanie zbrojenia powierzchniowego do płyt o dowolnym kształcie, za pomocą jednego polecenia.
  • Szybkie tworzenie, rozbijanie, dostosowywanie i dzielenie rozkładów zbrojenia.
  • Przeglądarka projektu pozwalająca na szybkie pokazywanie i ukrywanie elementów w modelu ze względu na wystąpienie oraz kategorię.
  • Rodziny Revita zabezpieczone hasłem ze znakiem wodnym przy pomocy Menedżera znaku wodnego
  • i wiele innych….

Ponadto narzędzia PowerPacka zostały pogrupowane ze względu na kategorie i ustawione na osobnych wstążkach z szybkim dostępem za pomocą rozwijalnego menu „Dopasuj wstążkę”.


PowerPack for Revit wstążka pokazująca narzędzia do zbrojenia


PowerPack for Revit wstążka pokazująca narzędzia do modelowania


Pobierz pełną listę nowości>>>

Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director komentuje: Revit jest powszechnie uznawany za wiodące narzędzie do modelowania BIM. Strategią Grupy GRAITEC jest pozycja wiodącego dostawcy technologii BIM wspierającego technologię Autodesk w celu dostarczenia realnych korzyści użytkownikom oraz promując przyjęcie BIM na całym świecie.

GRAITEC Advance Power Pack jest dołączany bezpłatnie do każdej subskrypcji programu Revit, zakupionej w Robobat Polska.
Bezpłatny dostęp do Advance Power Pack dotyczy również odnowień subskrypcji zrealizowanych w Robobat Polska.

Jeśli jesteś naszym Klientem i posiadasz Revita lub pakiet z tym programem z aktywną subskrypcją – już dzisiaj skontaktuj się z nami i odbierz bezpłatnie swój kod aktywacyjny.

Jeśli posiadasz program Autodesk Revit, ale nie jesteś Klientem Robobat Polska - również zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Robobat Polska.

Poznaj lepiej nasz program - zapisz się na bezpłatne webinarium >>
"Graitec Power Pack for Revit R2 - zbrojenie i modelowanie w środowisku Autodesk Revit 2016":
31 marca 2016, godzina 10:00.


Dowiedz się więcej o Advance PowerPack for Autodesk Revit >>

Poznaj możliwości Advance PowerPack (21 filmów instruktażowych) >>

Pobierz wersję testową programu >>Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.