Poznaj atuty A360 Collaboration for Revit:
 

  • Łatwy dostęp do danych
  • Usprawnienie komunikacji
  • Elastyczna współpraca i wymiana danych

Zestaw funkcji dostępny w A360 Collaboration for Revit w znacznym stopniu usprawnia współpracę pomiędzy rozproszonymi zespołami redukując dodatkowo koszty podróży.
Teraz dzięki bezpośredniemu zintegrowaniu aplikacji chmurowej A360 oraz programu Revit, możemy współdzielić dane projektowe z innymi użytkownikami, pracującymi w różnych lokalizacjach.
A360 Collaboration for Revit działa na podobnej zasadzie jak praca grupowa z tą różnicą, że zamiast wykorzystywać program Revit Server, dane projektowe przechowywane są na serwerach chmurowych Autodesk.
Dzięki A360 Collaboration for Revit oprócz współdzielenia modelu 3D możemy także określić, które arkusze mają być udostępnione innym użytkownikom. Udostępnione dane (zarówno model 3D jak i arkusze) mogą być odczytywane także poprzez przeglądarkę internetową i urządzenia mobilne (tablet, smatfon). Po zaimportowaniu modelu 3D do usługi chmurowej użytkownicy, którzy będą mieli dostęp do modelu, mogą korzystać ze wszystkich narzędzi i funkcji jakie daje usługa A360. Można w ten sposób współdzielić zestawienia materiałów i model 3D wraz z parametrami nawet pomiędzy użytkownikami, którzy nie posiadają Revita.

 

Zapisz się na webinarium i poznaj A360 Collaboration for Revit
2 marca 2016, godzina 10:00.


zapisz się


Webinarium poprowadzi Jakub Kulig - BIM Project Manager

  • Od 2008 roku Jakub Kulig należy do zespołu Wsparcia Technicznego GRAITEC. W tym czasie przeprowadził liczne asysty projektowe, projekty polegające na wdrażaniu oprogramowania inżynierskiego ...

    więcej >>
       


A360 Collaboration for Revit
Rozwiązanie jest dostępne w ramach Desktop Subscription (kwartał, rok, dwa lata, trzy lata).
więcej...Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.