GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, CAD, a także dostawca najnowszych technologii i usług w branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk ma przyjemność ogłosić przejęcie STOR CAD - słowackiego dostawcy technologii BIM, złotego Partnera firmy Autodesk.

STOR CAD Computers Ltd., z siedzibą w Bratysławie, od wielu lat jest głównym dostawcą rozwiązań Autodesk w Słowacji. Grupa GRAITEC przejmując firmę STOR CAD zyskuje Partnera z 15 letnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań w branży CAD (infrastruktura i budownictwo).

Przejęcie STOR CAD i połączenie oddziałów w Czechach i Polsce ze Słowacją w zdecydowanym stopniu zwiększy potencjał całej Grupy GRAITEC na terenie Europy. Powyższe decyzje potwierdzają realizację długoterminowej strategii GRAITEC, której celem jest pozycja globalnego Partnera  firmy Autodesk dostarczającego innowacyjne rozwiązania oparte o ideę BIM.

Jan Žilka, STOR CAD skomentował: STOR CAD cieszy się dużym uznaniem w Słowacji i jest jedną z pierwszych firm w Europie Wschodniej oferujących rozwiązania BIM. Możliwość przyłączenia się  do Grupy GRAITEC jest postrzegana jako bardzo pozytywny krok, który przyniesie nowy impuls dla nas i naszych Klientów.

Francis Guillemard, GRAITEC CEO dodaje:. Jednym z powodów dynamicznego rozwoju Grupy GRAITEC jest ciągła potrzeba dostarczenia naszym Klientom najwyższej jakości usług. Przejęcie firmy STOR CAD, dla której potrzeby Klienta są priorytetem, stwarza oczywistą synergię z misją Grupy GRAITEC. Od dzisiaj STOR CAD wraz z naszym oddziałem w Czechach oraz w Polsce, będzie kształtować pozytywny i dynamiczny obraz Grupy na regionalnym rynku. Będziemy dążyć do tego, aby STOR CAD - Autodesk Platinum Partner pod marką GRAITEC przyczynił się do dalszej ekspansji w tym rejonie Europy.

O STOR CAD
STOR CAD posiada status Autodesk Gold Partner oraz CADKON Reseller z kilkuletnim doświadczeniem w branży CAD. Firma zatrudnia ponad 40 pracowników, którzy dostarczają Klientom STOR CAD wiedzę na temat innowacyjnych procesów projektowania, praktyczne szkolenia branżowe i pomoc we wdrażaniu technologii wspomagającej BIM.
Więcej informacji: www.stor.skZobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.