Zapisz się - webinarium

17 grudnia, godzi. 10:00

Firma GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania na rynku rozwiązań technologicznych dla sektora AEC (systemy wspomagające projektowanie konstrukcji, wdrożenia technologii BIM), ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowej wersji programu GRAITEC Advance PowerPack.

GRAITEC Advance PowerPack stanowi rozszerzenie do Autodesk Advance Steel, a jego głównym zadaniem jest zwiększenie wydajności i efektywności pracy w Advance Steel.

Najnowsza wersja, zawiera wszystkie dotychczasowe narzędzia oraz wprowadza kilka nowych połączeń, narzędzia do tworzenia kompleksowych schodów w kształcie helisy, połączenie z chmurą oraz posiada komendy rozbijające rysunki Advance Steel do AutoCADa w kompatybilnej wersji zachowując przy tym skalę i możliwość edycji wymiarów.


Szczegółowa lista nowych narzędzi:

  • Połączenie z chmurą
  • Belka falista
  • Inteligentne rozbicie szegółów/rysunków
  • Pokrycia
  • Obramowanie krat pomostowych/blach
  • Spiralna i śrubowa belka
  • Blacha wzmacniająca na profilu
  • Płatwie z giętą blachą
  • Żebra na profilu
  • Blacha podporowa

Pobierz pełną listę nowości>>>

Program jest dostępny dla wszystkich Klientów Grupy GRAITEC, którzy zakupili oprogramowanie Autodesk Advance Steel.
Najnowszą wersję można pobrać ze strony GRAITEC PowerPack.

Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director dodaje: "Pierwotnie PowerPack powstał, aby dostarczyć naszym Klientom zestaw dodatkowych narzędzi. Szybkie przyjęcie tej aplikacji przez użytkowników na całym świecie i niezwykle pozytywna reakcja rynku spowodowały, że dalszy rozwój narzędzi PowerPack był nieunikniony. Każda nowa wersja wprowadza coraz więcej narzędzi i funkcji umożliwiających Klientom automatyzację i zwiększenie wydajności pracy. Budujący jest fakt, że narzędzia, które oferujemy znacząco poprawiają jakość pracy, co za tym idzie PowerPack staje się rozwiązaniem, które powinna posiadać każda pracownia konstrukcyjna, której celem jest osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.