Firma Autodesk wprowadziła do oferty nowy pakiet narzędzi BIM dla branży konstrukcyjnej - Autodesk Structural Fabrication Suite.

Autodesk Structural Fabrication Suite jest pakietem programów dostępnych w ramach Desktop Subsrciption (licencja czasowa), który zawiera programy: Advance Steel, AutoCAD, Autodesk Revit (Structure, Architecture, MEP) oraz Navisworks Simulate.

Szukasz wszechstronnego i niezawodnego zestawu narzędzi BIM do projektowania konstrukcji?


Poznaj Autodesk Structural Fabrication Suite!

Kupując pakiet przed 22 stycznia zapłacisz tylko 270 EUR miesięcznie.

 

 
Programy dostępne w ramach pakietu Autodesk Structural Fabrication Suite 2016:


 
Advance Steel to oprogramowania BIM dla konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej i zestawień materiałów oraz plików NC.
więcej...

 
AutoCAD to najbardziej popularne narzędzie do projektowania i tworzenia dokumentacji rysunkowej 2D oraz 3D, dodatkowo posiada rozbudowane możliwości dostosowywania programu do indywidualnych potrzeb oraz natywną obsługę formatu DWG.
więcej...

 
Revit służy do modelowania informacji o budynku (BIM). Program ten łączy w pojedynczej, wszechstronnej aplikacji narzędzia do projektowania: architektonicznego, instalacji budowlanych i inżynierii budowlanej.
więcej...

 
Navisworks Simulate to zestaw zaawansowanych narzędzi do rewizji, przeprowadzania symulacji 4D i analiz oraz rozbudowane funkcje, pomagające lepiej koordynować i przekazywać informacje o projekcie.
więcej...

Tylko u nas dodatkowo otrzymasz:
 

  • Zestaw dodatkowych opcji do modelowania i generacji rysunków - Advance PowerPack for Advance Steel oraz Advance Design ISV - program obliczeniowy do analizy konstrukcji budowlanych w zakresie statyki liniowej.
  • Advance PowerPack for Autodesk Revit - szeroką gamę narzędzi poprawiających wydajność pracy w Revicie.
  • Wsparcie techniczne
  • Podręcznik Użytkownika Advance Steel (ponad 170 stron w języku polskim).

Potrzebujesz więcej informacji - już dziś skontaktuj się z Działem Handlowym

Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.