RoboFORUM to coroczne spotkanie z kluczowymi Klientami Robobat Polska.
Organizując tę najważniejszą dla nas konferencję, dokładamy wszelkich starań aby zaproponować ciekawy program oraz zaprezentować najnowsze trendy i rozwiązania wspierające proces projektowania i realizacji inwestycji.
Jednym z najważniejszych elementów RoboFORUM są prezentacje naszych Klientów, pokazujące praktyczne aspekty stosowanych z sukcesem rozwiązań.
Wysoki poziom merytoryczny to jednak nie wszystko. Spotkanie stanowi również doskonałą okazję do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych.
 
Niewątpliwą atrakcją każdej edycji RoboFORUM jest lokalizacja: edycja 2013 odbyła się w XI wiecznym Opactwie Tynieckim, a rok temu postanowiliśmy zaprosić gości do XIX wiecznego Dworu w Tomaszowicach.
W tym roku RoboFORUM odbyło się w dniach 8-9 października.
Temat przewodni edycji 2015 - "BIM silnikiem odrzutowym budownictwa", ściśle nawiązywał do miejsca spotkania, którym było Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
Jak co roku, zaproszenie do udziału w RoboFORUM 2015 przyjęli menedżerowie oraz kadra zarządzająca największych firm związanych z branżą budowlaną i przemysłową w Polsce. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób.

Po zakończeniu części oficjalnej, zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej kolacji na pokładzie Barki Stefan Batory zakotwiczonej u podnóża Wawelu, na którą zostali przywiezieni zabytkowym "BIM busem".
Tradycyjnie, również w tym roku spotkaniu towarzyszyły inne atrakcje: zwiedzania Muzeum Lotnictwa w tym wystawy "Max Planck Science Tunnel", a podczas kolacji mieliśmy okazję poznać niezwykłe możliwości ciekłego azotu.

RoboFORUM to spotkanie, które ma już swoją markę i na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń związanych z BIM i zintegrowanym projektowaniem.
Jako organizatorzy niezwykle cenimy sobie możliwość bezpośredniego spotkania z naszymi Gośćmi, również na mniej formalnym gruncie.
Jak stwierdzili sami uczestnicy naszego spotkania, pytając już o następną edycję: „tu nie może nas zabraknąć”.

Dziękując Państwu za kolejne owocne spotkanie, już dzisiaj rozpoczynamy przygotowania do edycji 2016.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich edycji RoboFORUM:

 
RoboFORUM 2015 BIM silnikiem odrzutowym budownictwa" - Muzeum Lotnictwa w KrakowieRoboFORUM 2014 Let's BIM !" - Dwór w Tomaszowicach k. KrakowaRoboFORUM 2013 „BIM – mocne postanowienie poprawy” - Opactwo Benedyktynów w TyńcuRoboFORUM 2012 - Kraków


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.