GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, CAD, a także dostawca najnowszych technologii i usług w branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy Total CAD Systems, Inc. z siedzibą w Houston (USA). Podpisanie umowy miało miejsce 30 września. Szczegółowych danych finansowych nie ujawniono.

Przejęcie firmy Total CAD Systems, Inc. ma ogromne znaczenie i świadczy o realizacji przyjętej strategii dynamicznego wzrostu całej Grupy GRAITEC.

Grupa GRAITEC jest obecnie jedynym Platynowym Partnerem Autodesk prężnie działającym na terenie całej Europy oraz w Stanach Zjednoczonych.
 
Cała Grupą GRAITEC wraz z Total CAD Systems, Inc. to unikalne na skalę światową połączenie doświadczenia w branży, gwarancji jakości dostarczanych rozwiązań i satysfakcji Klientów. Wysoka jakość usług oraz wieloletnia współpraca ze stowarzyszeniami Texas Society of Architects oraz American Society of Civil Engineers pozostają priorytetem dla GRAITEC i Total CAD Systems Inc.

Total Cad Systems z pełnym wsparciem międzynarodowej grupy, wzbogaci swoją ofertę o szeroki wachlarz usług związanych z BIM i produktów komplementarnych z portfolio GRAITEC. Większe możliwości inwestycyjne z czasem pozwolą na rozszerzenie działalności w dziedzinie zaawansowanych systemów do symulacji i zarządzania produkcją.

Firma Total CAD Systems nadal będzie działała w USA pod własną marką, utrzymując silną pozycję jako Autodesk Platinum Partner (VAR), podczas gdy GRAITEC będzie kontynuował swoją dotychczasową działalność w USA i Ameryce Północnej jako partner Autodesk ISV dla Advance Steel.

Francis Guillemard, GRAITEC CEO dodaje: “GRAITEC posiada długą historię współpracy z firmą Autodesk i jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się międzynarodowych Partnerów VAR Autodesk. Nasza ekspansja na rynku amerykańskim jest świadectwem dalszej strategii rozwoju i reakcji na rosnące zapotrzebowanie na technologię GRAITEC i usługi BIM w Ameryce. Przejęcie firmy Total CAD Systems  jest bardzo ważne i odzwierciedla naszą silną motywację, aby stać się głównym graczem VAR w USA, co przełoży się na wzmocnienie naszej globalnej oferty usług związanych z technologią BIM."
Więcej informacji: www.graitec.com


Roger Padamada, Właściciel Total CAD Systems, Inc. komentuje: "Ambicją firmy Total CAD Systems jest ciągłe dostarczanie wiedzy technicznej na najwyższym poziomie. Zespół Total CAD System jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i dąży do zapewnienia Klientom najwyższej jakości usług. Jesteśmy jednocześnie pod ogromnym wrażeniem wizji i strategii całej Grupy GRAITEC. Bycie częścią Grupy GRAITEC to dla nas powód do dumy. Cieszymy się że dołączyliśmy do firmy profesjonalnej i skupionej na potrzebach Klientów. Wiemy, że nasi Klienci są od dzisiaj w bardzo dobrych rękach."
Więcej informacji: www.tcadsys.com


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.