Pobierz GRAITEC PowerPack 2016 z Autodesk Exchange App Store

GRAITEC Advance PowerPack for Revit to zestaw zaawansowanych narzędzi zwiększających efektywność pracy w programie Autodesk Revit.

GRAITEC Advance PowerPack for Revit jest dostępny do pobrania z Autodesk Exchange App Store - platformy online dla aplikacji rozszerzających funkcjonalność produktów Autodesk.

Aplikacja w wersji TRIAL jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Revita. Istnieje też możliwość kupienia programu na okres 12 miesięcy za pośrednictwem Autodesk Exchange App Store.
Opcje zakupu na 24 i 36 miesięcy są dostępne bezpośrednio w firmie Robobat Polska należącej do międzynarodowej Grupy GRAITEC.


Pobierz bezpłatną wersję z Autodesk Exchange App Store


Wybrane funkcje Advance PowerPack for Autodesk Revit


Jeśli jesteś naszym Klientem i posiadasz Revita lub pakiet z tym programem z aktywną subskrypcją – już dzisiaj skontaktuj się z nami i odbierz bezpłatnie swój kod aktywacyjny.

Jeśli posiadasz program Autodesk Revit, ale nie jesteś Klientem Robobat Polska - również zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Robobat Polska.


Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director komentuje: "Od momentu swojej premiery na początku tego roku, PowerPack for Revit spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem użytkowników Revita, oferując im niepowtarzalny wachlarz narzędzi. Teraz dzięki Autodesk Exchange App Store, PowerPack jest jeszcze bardziej dostępny dla wszystkich użytkowników Revita na całym świecie.”


Dowiedz się więcej o Advance PowerPack for Autodesk Revit >>

Poznaj możliwości Advance PowerPack (21 filmów instruktażowych) >>


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.