Firma Autodesk wprowadziła do oferty nowy pakiet narzędzi BIM - Revit Collaboration Suite 2016.

Autodesk Revit Collaboration Suite jest pakietem programów dostępnych w ramach Desktop Subsrciption (licencja czasowa), który zawiera Revita, AutoCADa oraz dostęp do usługi chmurowej A360 Team.
Pakiet ten jest przeznaczony dla firm, które chcą wykorzystywać technologię BIM w połączeniu z możliwościami aplikacji chmurowych.
Revit Collabarotion Suite to doskonałe narzędzie pracy dla architektów, konstruktorów oraz instalatorów. W połączeniu z A360 Team mogą oni bardziej efektywnie wykorzystywać BIM poprzez współdzielenie danych projektowych w chmurze. Dzięki temu każdy uczestnik tego procesu będzie miał dostęp do aktualnych modeli oraz zawartych w projekcie informacji.

 

 
PROMOCJA:
Tylko do 23.10.2015 przy zakupie Autodesk Revit Collaboration Suite 2016 otrzymasz roczną licencję + dodatkowo 3 miesiące GRATIS!

Programy i usługi dostępne w ramach Autodesk Revit Collaboration Suite 2016: 
Revit służy do modelowania informacji o budynku (BIM). Program ten łączy w pojedynczej, wszechstronnej aplikacji narzędzia do projektowania: architektonicznego, instalacji budowlanych i inżynierii budowlanej.

 
AutoCAD to najbardziej popularne narzędzie do projektowania i tworzenia dokumentacji rysunkowej 2D oraz 3D, dodatkowo posiada rozbudowane możliwości dostosowywania programu do indywidualnych potrzeb oraz natywną obsługę formatu DWG.

 
A360 Team to scentralizowana platforma chmurowa ułatwiająca efektywną współpracę pomiędzy wszystkim uczestnikami projektu.
A360 Team umożliwia również współdzielenie danych oraz przeglądanie skomplikowanych modeli 3D bezpośrednio w przeglądarce lub za pomocą urządzeń mobilnych.
Dodatkowe usługi dostępne w ramach Desktop Subsciption:
  • Remote
  • Renderowanie w chmurze A360
  • Green Building Studio
  • Energy Analysis for Revit
  • Structural Analysis for Revit
  • Lighting Analysis for Revit

Potrzebujesz więcej informacji - już dziś skontaktuj się z Działem Handlowym

Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.