W dzisiejszej bardzo konkurencyjnej branży, jaką jest  produkcja, kluczem do osiągnięcia sukcesu jest wysoka wydajność i optymalizacja kosztów.

Niezależnie od wielkości fabryki oraz tego, na jaką skalę jest produkcja, czy jest zautomatyzowana, czy manualna, to program GRAITEC Advance Workshop jest idealnym rozwiązaniem do optymalizacji, kontroli oraz zarządzania każdym etapem procesu wytwarzania. GRAITEC Advance Workshop zapewnia najwyższy poziom dokładności i jakości, jednocześnie zwiększając całkowitą zdolność produkcyjną.

Dzięki możliwości bezpośredniego importowania danych ze wszystkich głównych programów 3D, pracujących w technologii BIM, dedykowanych dla konstrukcji stalowych (łącznie z Autodesk Advance Steel, Excel, systemami ERP) jak również wprowadzania danych metodą bezpośrednią (manualną), istnieje możliwość współpracy ze sterownikami sprzętu największych producentów maszyn.
GRAITEC Advance Workshop jest niezwykle wszechstronnym oraz kompletnym rozwiązaniem do zarządzania produkcją. Oprogramowanie to jest dedykowane w równym stopniu dla przedsiębiorstw, które poszukują ujednolicenia, optymalizacji i zarządzania produkcją, jak również dla biur projektowych, chcących podnieść przychody z projektów, poprzez rozszerzenie usług oferowanych swoim klientom. GRAITEC Advance Workshop jest idealnym rozwiązaniem, które pomoże odnieść biznesowy sukces również małym warsztatom, chcącym uzyskać kontrolę nad produkcją, efektywnie zarządzać pracą i zapasami oraz zredukować ilość odpadów, stając się tym samym bardziej konkurencyjnymi w branży.

Bezproblemowe wsparcie przepływu: pracy, informacji projektowej i konstrukcyjnej, obrazów, certyfikatów i dokumentacji od wszystkich uczestników projektu i dostawców, może w całości zostać zgromadzone w jednej bazie danych, co umożliwi łatwą wymianę informacji, tworząc w oparciu o możliwości GRAITEC Advance Workshop istotną i zintegrowaną cześć procesu BIM.

Wiele lat temu Firma GRAITEC rozpoczęła pracę nad programami w technologii 3D, dlatego doskonale rozumie jak istotna jest dokładność i zaangażowanie, jakie trzeba włożyć w zarządzanie i wymianę danych pomiędzy rzeczywistymi  modelami konstrukcyjnymi. Bezpośrednio na produkcji, na której zaimplementowane jest oprogramowanie Advance Workshop można elastycznie zarządzać detalami konstrukcji stalowej, zaprojektowanej np. w programie Autodesk Advance Steel.
Model BIM jest wykorzystywany do prostego przekazu informacji na maszyny CNC. Natomiast, GRAITEC Advance Workshop przynosi korzyść nie tylko w zakresie pracy maszyn oraz w kontroli całej produkcji, ale również w zakresie zaawansowanego modelowania, oszczędności czasu, zarządzania projektem oraz optymalizacji produkcji.

Kluczowe cechy:
 • Integracja z systemami BIM/CAD, bezpośredni import dostępnych stalowych detali z systemu detalowania Autodesk Advance Steel;
 • Łatwy import i ręczne wprowadzanie BOM z automatycznie zdefiniowaną geometrią;
 • Automatyczna alokacja i rozmieszczenie w obrębie warsztatu, stosownie do indywidualnych udogodnień produkcji;
 • Ocena i obliczanie czasu pracy na operację i projekt;
 • Zintegrowane zarządzanie zapasami materiałowymi i zarządzanie odpadami;
 • Optymalizacja materiałów dla belek i blach z certyfikowanych materiałów;
 • Centralne zarządzanie wszystkimi maszynami, w tym generowanie NC kodu oraz rysunków warsztatowych;
 • Planowanie projektu;
 • Dostęp do bazy danych dla wielu użytkowników;
 • Wielojęzyczny interfejs.

Korzyści:

 • Możliwość wykorzystania pojedynczego oprogramowania we wszystkich sektorach produkcji, w zakresie  wszystkich prac wykonywanych przy użyciu maszyn jak i prac wykonywanych ręcznie;
 • Łatwa w użyciu  funkcja kreatora, który ułatwia naukę oraz oszczędza czas;
 • Oparty o technologię .NET i SQL, GRAITEC Advance Workshop jest przyjazny dla użytkownika, prosty do nauki, elastyczny, łatwy do wdrożenia oraz przygotowany do ciągłego rozwoju.

Wersja testowa programu >>


Więcej o GRAITEC Advance Workshop
Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.