Miło nam jest poinformować, że dzięki współpracy z naszymi Klientami przygotowaliśmy nowy program GRAITEC Advance Power Pack for Revit, rozszerzający możliwości aplikacji Autodesk Revit.

GRAITEC Advance Power Pack jest dołączany bezpłatnie do każdej subskrypcji programu Revit, zakupionej w Robobat Polska.
Bezpłatny dostęp do Advance Power Pack dotyczy również odnowień subskrypcji zrealizowanych w Robobat Polska.

Jeśli jesteś naszym Klientem i posiadasz Revita lub pakiet z tym programem z aktywną subskrypcją – już dzisiaj skontaktuj się z nami i odbierz bezpłatnie swój kod aktywacyjny.

Jeśli posiadasz program Autodesk Revit, ale nie jesteś Klientem Robobat Polska - również zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym Robobat Polska.

Poznaj lepiej nasz program - zapisz się na bezpłatne webinarium >>
"Graitec Power Pack for Revit - dodatkowy pakiet funkcji wspomagających projektowanie w środowisku Autodesk Revit 2016":
22 września 2015, godzina 10:00.Advance PowerPack dla Autodesk Revit jest nową aplikacją dedykowaną dla użytkowników programu Autodesk® Revit® (wszystkie branże). Program oferuje szeroką gamę wyjątkowych narzędzi poprawiających wydajność pracy w Revicie: szybsze modelowanie, uproszczone i łatwe w kontroli opisy i wymiary, tworzenie rozbitych widoków modeli 3D oraz wiele innych narzędzi do bezpośredniego importu danych z plików XLS lub eksportu bezpośrednio do pliku .DWG. Kolejną propozycją jest zintegrowane narzędzie BIM Connect, które umożliwia bezproblemowe przesyłanie informacji o modelu pomiędzy programami Autodesk Revit i GRAITEC Advance Design (model jest przekazywany pomiędzy tymi programami wraz z wynikami obliczeń konstrukcji). Funkcja ta umożliwia lepszą koordynację i współpracę w procesie BIM pomiędzy inżynierami pracującymi na jednym modelu.

Nagradzamy lojalność naszych Klientów!

Carl Spalding, GRAITEC Product Strategy Director komentuje: "GRAITEC docenia lojalność Klientów i nieustannie dąży do zapewnienia im najlepszych rozwiązań, usług i technologii. Celem firmy GRAITEC posiadającej status Platynowego Partnera Autodesk jest systematyczne dostarczanie innowacyjnych narzędzi wspierających platformę Revit®, stanowiących wartość dodaną dla naszych Klientów na całym świecie".


Dowiedz się więcej o Advance PowerPack for Autodesk Revit >>

Poznaj możliwości Advance PowerPack (21 filmów instruktażowych) >>

Pobierz wersję testową programu >>Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.