AutoCAD Structural Detailing tylko do końca maja.

Tylko do końca maja istnieje możliwość zakupu pakietów Autodesk Building Design Suite 2015 z programem do tworzenia dokumentacji warsztatowej - AutoCAD Structural Detailing.

Firma Autodesk postanowiła zakończyć rozwijanie programu AutoCAD Structural Detailing (ASD). Oznacza to, że najnowsze wersje pakietów Building Design Suite 2016 nie posiadają obecnie żadnego narzędzia dedykowanego do tworzenia szczegółowych rysunków warsztatowych.

Klienci, którzy posiadają  pakiety 2015 i starsze, w skład których wchodzi program ASD mogą dalej korzystać ze swoich licencji na oprogramowanie AutoCAD Structural Detailing  niezależnie od decyzji przedłużenia umowy subskrypcji.
Natomiast Klienci z aktywnymi umowami subskrypcyjnymi oprócz  dostępu do ostatniej wersji programu ASD nadal będą mieli dostęp do korzyści subskrypcyjnych, takich jak pomoc techniczna i możliwość użytkowania kwalifikujących się poprzednich wersji oprogramowania, aż do momentu wygaśnięcia umów.

Jako alternatywę Autodesk oferuje obecnie program Autodesk Advance Steel, który obsługuje bardziej zaawansowane modelowanie strukturalne i dostarcza zestaw narzędzi wspomagających wytwarzanie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - skontaktuj się z nami.

Często zadawane pytania


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.