W dniach 4-5 marca 2015 r. w Hotelu Andel’s w Krakowie odbędzie się druga edycja międzynarodowej konferencji
Projektowanie Przyszłości – rewolucja BIM nadchodzi.
Zeszłoroczna edycja konferencji odbiła się szerokim echem
w środowisku związanym z branżą budowlaną. W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 projektantów, przedstawicieli firm budowlanych, architektów oraz managerów.
Organizatorzy zapewnili wysoki poziom zarówno merytoryczny, jak i organizacyjny konferencji. Zaprezentowano 16 referatów konferencyjnych, prowadzonych także przez gości zagranicznych. Wśród prelegentów byli również przedstawiciele firmy Robobat Polska.

Druga edycja konferencji będzie także w całości poświęcona tematyce projektowania w technologii BIM i jest pierwszym tego typu cyklicznym wydarzeniem na rynku polskim.

Relacja z I Konferencji Projektowanie Przyszłości Proces inwestycyjny XXI wieku


Program nadchodzącej konferencji podzielony zostanie tematycznie: architektura i design, open BIM, projektowanie, drogownictwo, BIM a polskie prawo, najciekawsze case study oraz prezentacje praktyków dotyczące implementacji BIM w przedsiębiorstwach w Polsce i Europie.
 
W roli prelegentów swoje uczestnictwo potwierdzili m.in.:
  • Sander Boogers, ARUP Holland - specjalista BIM, koordynator działań BIM w regionie europejskim
  • Mitch Boryslawski USA- View By View, Founder -, Inc. BIM LifeCycle Integration.
  • David Miller - Director, BA(Hons) DipArch RIBA
W pierwszym dniu konferencji o godzinie 13:00 zapraszamy na prezentację „BIM tkwi w szczegółach”, którą wygłosi Jakub Kulig - BIM Project Manager, Robobat Polska. Prelegent podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z wdrażaniem technologii BIM w Polsce. Prezentacja będzie miała na celu zwrócenie uwagi na kwestie istotne we wdrażaniu BIMu, które często są pomijane lub „spychane na drugi plan”.
 
Konferencja Projektowanie Przyszłości została objęta honorowym patronatem przez Izbę Projektowania Budowlanego oraz Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego.

Szczegóły i program konferencji: www.projektowanieprzyszlosci.pl


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.