GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania na rynku rozwiązań technologicznych dla sektora AEC ma przyjemność ogłosić podpisanie umowy z firmą Autodesk, dotyczącej zmiany statusu w Programie Partnerskim.
Na mocy podpisanych umów firma Robobat Polska będąca częścią międzynarodowej Grupy GRAITEC, uzyskała najwyższy poziom partnerstwa, jakim jest tytuł Autodesk Platinum Partner.

Program Partnerski Autodesk obejmuje cztery poziomy członkostwa: Bronze, Silver, Gold oraz Platinum.
Otrzymany przez Robobat status Platinium potwierdza profesjonalną wiedzę na temat produktów i rozwiązań Autodesk oraz zapewnia wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Dzięki statusowi Autodesk Platinum oraz wieloletniemu partnerstwu z firmą Autodesk w ramach Autodesk Developer Network, Grupa Graitec planuje szybko osiągnąć swoje cele, aby zostać wiodącym w Europie dostawcą rozwiązań BIM. Strategia ta jest już widoczna w Wielkiej Brytanii, Czechach oraz w Polsce, gdzie planowane tempo wzrostu będzie wyższe o 60% w roku 2014 (w porównaniu z 2013 rokiem).
GRAITEC zamierza wykorzystać ten pozytywny wynik i w oparciu o zdobyte doświadczenia dążyć do szybkiego wdrożenia idei BIM w innych krajach Europy. Mają się do tego przyczynić działania polegające na opracowaniu komplementarnych narzędzi i rozszerzeń do platformy Autodesk Revit, aby wypełnić lukę między procesem projektowania i tworzeniem dokumentacji warsztatowej.


Francis Guillemard, Prezes Graitec, dodaje: "Strategią Grupy GRAITEC jest dążenie do zdobycia pozycji światowego i wiodącego dostawcy rozwiązań BIM, łącząc technologie Autodesk i GRAITEC, poprzez dostarczanie Klientom realnych korzyści płynących z wdrożenia BIM i przyspieszenie przyjęcia tej idei na całym świecie. Nasza współpraca i partnerstwo z Autodesk jest teraz bardzo mocne, ponieważ mamy wspólny cel, którym jest wspieranie specjalistów w branży konstrukcyjnej, którzy planują przejść na BIM.”

Członkowie Grupy GRAITEC posiadający status Platinum Partner:

  • Graitec Wielka Brytania
  • Graitec Czechy 
  • Graitec Francja
  • Graitec Niemcy
  • Graitec Włochy
  • Graitec Rumunia
  • Robobat Polska


 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.