Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem sesji online, prowadzonych przez specjalistów Działu Wsparcia
Technicznego i Szkoleń Robobat Polska.

Harmonogram sesji został przygotowany na najbliższe 6 miesięcy i obejmuje szereg nowych tematów z zakresu: oprogramowania Autodesk oraz kalkulatorów z rodziny BIMware MASTER.
Ponadto w harmonogramie znalazły się tematy sesji, które w ostatnich miesiącach cieszyły się największą popularnością wśród naszych Klientów.

Szczególnej uwadze polecamy temat „Autodesk Bridge Design 2015 - Program wspomagający projektowanie mostów”.
Podczas tego spotkania zostanie zaprezentowane oprogramowanie Autodesk Structural Bridge Design, które pomaga inżynierom konstruktorom osiągnąć większą efektywność i elastyczność w  procesie projektowania mostów o małej i średniej rozpiętości.
 
Również miło nam poinformować, że w ostatnich miesiącach nasze sesje cieszyły się ogromnym powodzeniem i rekordową frekwencją (ponad 120 osób na jednej sesji).
Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych interaktywnych spotkań za pozytywne opinie na forach branżowych
oraz przesyłane do nas sugestie dotyczące nowych tematów.

Tradycyjnie, po każdej z sesji online organizowane będą konkursy z nagrodami w postaci podręczników oraz drobnych upominków firmowych.

Wśród wszystkich Uczestników sesji w II półroczu 2014, w dniu 17 grudnia wylosujemy nagrodę główną w postaci dysku zewnętrznego ADATA 500 GB.

Zobacz pełny harmonogram sesji online - kliknij tutaj.

Udział w sesjach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.