4 czerwca w Krakowie, 26 czerwca w Gdańsku oraz 15 października w Warszawie odbędą się Konferencje szkoleniowe „Projektowanie Konstrukcji Żelbetowych” organizowane przez ArtMediaTechnics, przy współpracy merytorycznej
z prof. dr hab. inż. Włodzimierzem Starosolskim z Politechniki Śląskiej.

Spotkania skierowane są do projektantów, inżynierów budownictwa oraz wykonawców.

W ramach konferencji omawiane będą wybrane zagadnienia z zakresu projektowania konstrukcji żelbetowych:

 • Ugięcia elementów w tym wpływ skurczu i historii obciążenia
  Norma PN-EN-1992-1-1;2008 wprowadziła wymaganie, aby przy obliczaniu ugięć uwzględniać dodatkowo ugięcia wywołane skurczem.
  Z praktycznego punktu widzenia istotny jest udział ugięcia od skurczu w całkowitym ugięciu. Podejdziemy do tego szerzej analizując, jaki jest wpływ przyjętej przy założeniach normy PN-EN-1992-1-1;2008  metodologii obliczania ugięć na uzyskiwane wartości ugięcia. Analizę przeprowadzimy na przykładowo przyjętych najpopularniejszych elementach konstrukcyjnych, ponadto przedstawiony będzie wpływ historii obciążenia na wartości ugięć końcowych.

   
 • Balkony - wybrane zagadnienia
  Omawiane tu będą wybrane zagadnienia dotyczące balkonów, które często wymykają się codziennej praktyce projektanckiej, a stwarzają potem w eksploatacji szereg problemów.

   
 • Mimowolne błędy w konstruowaniu konstrukcji żelbetowych
  Tematem tego wykładu będą błędy mimowolne, które mają czasem miejsce przy konstruowani konstrukcji żelbetowych, zarówno w trakcie obliczeń jak i przy konstruowania zbrojenia konstrukcji żelbetowych. Omówimy sytuacje, gdy mimo istnienia pozornie wystarczającego zbrojenia i dobrego jego zakotwienia wystąpić może niespodziewane kruche zniszczenie.
Podczas konferencji mgr inż. Mateusz Budziński, Inżynier wsparcia serwisowego Robobat Polska, poprowadzi wykład „Oprogramowanie inżynierskie w ofercie Robobat Polska”.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencjach proszone są o kontakt z Organizatorem >>kliknij tutajZobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.