Serdecznie zapraszamy na Konferencję „BIM dla polskiego BUDOWNICTWA”, która odbędzie się 25-26 czerwca w Warszawie.

Konferencja "BIM dla polskiego BUDOWNICTWA" to jedno z ważniejszych wydarzeń skierowanych w tym roku do branży budowlanej
w związku z przyjęciem dyrektywy unijnej z 15 stycznia 2014 roku.  
We wspomnianej dyrektywie Parlament Europejski zarekomendował stosowanie „narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych”
w procesie zamówień publicznych.
Krok ten oznacza, zapalenie "zielonego światła" dla technologii BIM w Polsce.

Konferencja „BIM dla polskiego BUDOWNICTWA” ma na celu przedstawienie działań, jakie są konieczne dla opracowania standardów międzybranżowych, wymaganych do użytkowania technologii BIM w obszarze Prawa Budowlanego i Ustawy o Zamówieniach Publicznych. Organizatorzy Konferencji pragną zademonstrować rozwiązania legislacyjne, jakie zostały wdrożone wśród liderów takich działań w Europie, czyli w Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii.
Dodatkowym atutem Konferencji będą wystąpienia praktyków, którzy zademonstrują właściwe przykłady zastosowania technologii BIM oraz zasady Zintegrowanego Procesu Inwestycyjnego (Integrated Project Deliver).

Wśród prelegentów będzie m.in. Dariusz Kasznia - Dyrektor Zarządzający Robobat Polska, który zaprezentuje autorskie podejście
do idei BIM w prezentacji pt.: Budujemy Inspirowani Marzeniami”.

JEŻELI jesteście Państwo przedstawicielem Inwestora Publicznego lub Prywatnego,
to będziecie mogli dowiedzieć się, jak wspomniana technologia ułatwia współpracę i zaangażowanie wszystkich uczestników procesu projektowego na każdym jego etapie. Dodatkowo, jak BIM wpływa na przejrzystość tego procesu i zrozumienie powiązań pomiędzy jego uczestnikami.
Zaprezentujemy również, jak w innych krajach wykorzystują tę technologię urzędnicy oraz inwestorzy do kontroli poprawności całego procesu projektowania i realizacji inwestycji. Pokażemy też poziom zaawansowania wdrożenia technologii BIM w procesie zamówień publicznych w innych krajach europejskich.


JEŻELI jesteście Państwo przedstawicielem Generalnego Wykonawcy,
to będziecie mogli dowiedzieć się, czym jest zintegrowany proces projektowania i realizacji inwestycji oraz jak wykorzystać technologię BIM do lepszej współpracy z Projektantami.
Na praktycznych przykładach przedstawimy BIM 5D, czyli na czym polega optymalizacja realizacji inwestycji w obszarze zasobów (materiały, ludzie, sprzęt), kosztów i harmonogramu prac.

 

JEŻELI jesteście Państwo przedstawicielem Architektów i Projektantów,
to będziecie mogli dowiedzieć się, czym jest zintegrowane projektowanie oraz jak wykorzystać technologię BIM do optymalnej współpracy z Inwestorem oraz Projektantami innych branż.
Powiemy również, jak na etapie projektowania wychwycić kolizje w geometrii konstrukcji oraz w projektowanych instalacjach.

Szczegóły i program konferencji: www.bimdlapolskiegobudownictwa.pl 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.