Firma Autodesk poinformowała, że z dniem 1 lutego 2015 wycofuje z oferty opcje "upgrade from 1 to 6 Previous Version".
Oznacza to brak możliwości zaktualizowania danego oprogramowania, jeśli na dzień 1 lutego 2015 Klient będzie posiadał wersję 2014
lub starszą.

Autodesk stoi na stanowisku, że najbardziej efektywną formą inwestycji w oprogramowanie jest posiadanie aktywnej umowy subskrypcyjnej.
Dzięki subskrypcji Użytkownik ma gwarancję pracy z najnowszą wersją oprogramowania Autodesk, ponadto posiada stały dostęp do wszystkich uaktualnień danego produktu pojawiających się w czasie obowiązywania kontraktu subskrypcyjnego, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dodatkowym atutem posiadania aktywnej subskrypcji są elastyczne zasady licencjonowania oraz profesjonalne wsparcie techniczne.
Poznaj pozostałe korzyści płynące z posiadania aktywnej subskrypcji >>kliknij tutaj

Kolejnym rozwiązaniem, zapewniającym dostęp do aktualnej wersji oprogramowania, jest wprowadzona niedawno przez Autodesk oferta RENTAL. Jest to opcja zakupu, która pozwala krótkoterminowo wypożyczyć oprogramowanie, aby sprostać różnym wyzwaniom biznesowym i budżetowym, które stoją przed firmami, takim jak wykonanie określonych projektów lub zatrudnienie tymczasowych pracowników w okresie wzmożonej pracy.
Więcej o ofercie RENTAL >>kliknij tutaj


W ofercie Autodesk niezmiennie pozostanie opcja cross-grade, czyli możliwość poszerzenia aktualnej wersji 2015 o inne oprogramowanie (przejście do pakietów "Design Suite") lub zamiana na inny program.

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ ! Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź licencje, które posiada Twoja firma.Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.