W dniach 6-7 listopada 2013 r. w Sandomierzu odbędzie się III Konferencja „Geoinżynieria w budownictwie” organizowana przez "Wydawnictwo Inżynieria".
Tematyka tegorocznego spotkania związana jest z zagadnieniami: nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie geoinżynierii, wzmacniania gruntu, głębokiego fundamentowania, posadawiania elektrowni wiatrowych, utrzymania, modernizacji oraz zabezpieczania skarp i osuwisk, utrzymania i rozwoju infrastruktury hydrotechnicznej, budownictwa podziemnego i tunelowania.


Spotkanie skierowane jest do inwestorów, projektantów, jak również wykonawców, producentów, dostawców oraz przedstawicieli świata nauki.

Miło nam poinformować, że firma Robobat Polska objęła zaszczytną rolę Złotego Sponsora Konferencji.

Podczas konferencji mgr inż. Jakub Kulig, Inżynier wsparcia serwisowego Robobat Polska, poprowadzi wykład „BIM w geoinżynierii”.
Podczas prezentacji przedstawiona zostanie integracja pomiędzy platformą do modelowania konstrukcji budowlanych – Autodesk Revit, programem do obliczeń inżynierskich - Autodesk Robot Structural Analysis oraz narzędziem do tworzenia szczegółowej dokumentacji technicznej w AutoCAD Structural Detaling.
Wszystkie działania zostaną przeprowadzone w oparciu o jeden, spójny model 3D, który będzie importowany/eksportowany pomiędzy wymienionymi programami.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencjach proszone są o kontakt z Organizatorem >>kliknij tutajZobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.