Zapraszamy do pobrania samouczków multimedialnych "Mój pierwszy projekt”, które w przystępny sposób prezentują wybrane zagadnienia oprogramowania Autodesk.
 
Materiały szkoleniowe „Mój pierwszy projekt” zawierają zestaw ćwiczeń stworzony z myślą o Użytkownikach, którzy dopiero rozpoczynają pracę z programem. W związku z tym zawarto w nich proste przykłady, w których położono nacisk na przedstawienie podstawowych metod projektowania w programie, bez znajomości których nie można stworzyć projektu zaawansowanego. Podręczniki należy traktować jedynie jako wstęp do zaawansowanych zadań.
Wszystkich zainteresowanych zdobyciem bardziej zaawansowanych umiejętności w zakresie oprogramowania Autodesk zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego >>kliknij tutaj.

Korzystając z okazji zapraszamy również do zapoznania się z artykułami technicznymi opracowanymi
przez inżynierów Działu Wsparcia Technicznego Robobat, dostępnymi w dziale „VADEMECUM” >>kliknij tutaj.
 
Życzymy miłej lektury!

 
 • Niniejsza publikacja została przygotowana w taki sposób, aby przeprowadzić Cię przez podstawowe procesy projektowania trójwymiarowego i pokazać jak pakiet oprogramowania Autodesk Product Design Suite może usprawnić procesy powstawania wyrobów.

  Pobierz >>


   


 • Podręcznik został opracowany z myślą o początkujących użytkownikach programu AutoCAD Civil 3D. Ćwiczenia zostały tak opracowane, aby zapoznać użytkownika z interfejsem programu i strukturą poleceń, ale również aby pokazać sposoby projektowania wybranych obiektów w programie AutoCAD Civil 3D.

  Pobierz >>


 • Zestaw ćwiczeń wchodzący w skład niniejszego Pierwszego projektu przybliży możliwości oprogramowania Factory Design Suite Ultimate 2013 w zakresie projektowania zakładów produkcyjnych.

  Pobierz >>


 • Zestaw filmów instruktażowych wchodzący w skład niniejszego Pierwszego projektu ma na celu zobrazowanie możliwości oprogramowania Factory Design Suite Ultimate 2013 w zakresie projektowania zakładów produkcyjnych.

  Pobierz >>


 • Niniejszy Pierwszy projekt przedstawi konstruktorom form wtryskowych technikę prowadzenia projektów w programie Autodesk Inventor Professional.
  Przedstawiony materiał ilustruje na prostym przykładzie, kluczowe narzędzia, sposób realizacji typowego zadania oraz korzyści wynikające z pracy w programie.

  Pobierz >>


 • W opracowaniu tym zawarto przykładowe ćwiczenia pokazujące możliwości programu AutoCAD Map 3D i sposób pracy z różnymi formatami danych. Zestaw ćwiczeń objął swoim zakresem przejście od grafiki CAD do danych GIS, tak jak funkcjonalność programu AutoCAD Map 3D łączy CAD z GIS-em.

  Pobierz >>


 • Dzięki temu podręcznikowi użytkownik AutoCAD-a w kilkadziesiąt minut będzie mógł poznać program Plant 3D na tyle, żeby samodzielnie wykonać prostą instalację rurową, wspartą na konstrukcji stalowej wraz z dokumentacją płaską i rysunkami izometrycznymi zaprojektowanych rurociągów.

  Pobierz >>

 • Niniejsze opracowanie ma na celu ułatwienie pierwszych kroków w programie Revit Architecture.
  Treść kolejnych stron podręcznika pomoże stworzyć model niewielkiego budynku biurowego, poznać zasady pracy w programie, jego funkcjonalność oraz narzędzia.

  Pobierz >>


 • Niniejsze opracowanie ma na celu ułatwienie pierwszych kroków w programie Revit LT. Treść kolejnych stron pomoże stworzyć model niewielkiego budynku biurowego
  i równocześnie poznać zasady pracy w programie, jego funkcjonalność oraz narzędzia.

  Pobierz >>


 • Poniższy zeszyt ćwiczeń, jest podstawowym wprowadzeniem do obsługi programu Autodesk Revit MEP. Pozwoli on zapoznać się z tymi funkcjami programu, które służą do rozpoczęcia projektowania instalacji mechanicznych, elektrycznych czy wodno-kanalizacyjnych.

  Pobierz >>


 • W niniejszym opracowaniu zostaną zaprezentowane wybrane narzędzia programu Revit Structure, niezbędne do wykonania modelu hali stalowej ze stropem zespolonym. Cały proces tworzenia modelu został podzielony na etapy, z których każdy porusza odrębne zagadnienia i prezentuje inny zestaw narzędzi.

  Pobierz >>

Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.