Miło nam poinformować, że organizowane od ponad 2 lat sesje online, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów i na stałe wpisały się w ich kalendarz spotkań. Do tej pory w organizowanych przez Robobat sesjach online uczestniczyło ponad 1 500 osób. Niejednokrotnie też sesje online były wyzwaniem dla prowadzącego, ponieważ jednorazowo uczestniczyło w nich ponad 70 osób!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem sesji online ze specjalistami z Działu Wsparcia Technicznego i Szkoleń.

Harmonogram sesji na drugie półrocze obejmuje szereg nowych tematów z zakresu oprogramowania M-Files, REX RoboTools oraz kalkulatorów z rodziny BIMware MASTER. Ponadto w harmonogramie znalazły się tematy sesji, które w ostatnich miesiącach cieszyły się największą popularnością wśród naszych Klientów.

Zobacz pełny harmonogram sesji online - kliknij tutaj.

Sesje online Robobat Polska, to spotkania interaktywne prowadzone przez ekspertów naszego Działu Wsparcia Technicznego i Szkoleń, mające na celu omówienie konkretnych zagadnień z zakresu funkcjonowania oprogramowania Autodesk i Robobat Polska.

Udział w sesjach jest bezpłatny.

Rejestracja na poszczególne sesje oraz zasady uczestnictwa dostępne są w Programie Partnerskim www.robobat.pl/warto.

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w Programie Partnerskim Robobat dołącz do grona uczestników i korzystaj z sesji online  www.robobat.pl/warto.

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, oferujemy możliwość bezpłatnego udziału w jednej wybranej sesji. Prosimy o kierowanie zgłoszeń do:
Agnieszka Marciniak
tel.:  12 639 25 05
e-mail: szkolenia@robobatpolska.pl

Serdecznie zapraszamy!


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.