Miło nam poinformować, że oferta Robobat Polska została wzbogacona o innowacyjne oprogramowanie M-Files, zapewniające wydajne zarządzanie dokumentami w firmie. Na mocy podpisanej umowy Robobat Polska został oficjalnym dystrybutorem rozwiązań M-Files i uzyskał tytuł Solution Provider.

W dniach 18 czerwca i 20 sierpnia zapraszamy do udziału w sesjach online, podczas których zostaną zaprezentowane możliwości oprogramowania M-Files. Udział w sesjach jest bezpłatny.
Szczegóły dotyczące zapisu na sesje online >> kliknij tutaj

Oprogramowanie M-Files zmienia tradycyjne podejście do zarządzania treścią oraz dokumentami korporacyjnymi. Do tej pory były to drogie, skomplikowane produkty wymagające zmian w procesach biznesowych oraz korzystania z kompleksowych usług i wsparcia informatyków. Rozwiązanie M-Files wprowadza nową jakość w zarządzaniu dokumentacją, zapewniając potężne i jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie.

Oprogramowanie M-Files jest wykorzystywane w wielu branżach, jednak jednym z głównych odbiorców systemu są pracownie projektowe i architektoniczne.

M-Files to bezpieczne rozwiązanie oparte o centralny magazyn plików (serwer plików), pozwalające na zarządzanie obiegiem ważnych dokumentów, informacji i procesów typowych dla firm związanych z sektorem budownictwa.
M-Files daje możliwość zarządzania dokumentami CAD, specyfikacjami technicznymi i dokumentacją projektową, przy jednoczesnym zapewnieniu kompatybilności z programami CAD. W archiwizowanej dokumentacji zawarte są wszelkie niezbędne informacje dotyczące pliku, imię i nazwisko inżyniera odpowiedzialnego za projekt oraz wiele innych.

Według analiz przeprowadzonych na zlecenie producenta, każdego dnia pracownik traci 30 minut na szukaniu potrzebnych dokumentów. Wdrożenie w firmie wydajnego rozwiązania przeszukiwania treści jakim jest M-Files, pozwala podnieść produktywność średnio o 30%.
(Źródło: AIIM)

Więcej informacji o programie M-Files: www.robobat.pl/m-files

Zapraszamy do kontaktu handlowego
:

  • tel.: 0 12 639 25 31
    e-mail: mkn@robobat.pl
     
                  


Informacje o M-Files Corporation
Firma M-Files z siedzibą w Finlandii jest obecna na rynku rozwiązań związanych z zarządzaniem dokumentację od 2005 roku.
Główna działalność firmy opiera się o tworzenie rozwiązań ECM (enterprise content management – zarządzanie treścią przedsiębiorstw). Oprogramowanie M-Files ma zasięg globalny i jest dostępne w 24 językach, a jego instalacja, wdrożenie oraz użytkowanie są bardzo proste. Rozwiązanie pozwala tysiącom przedsiębiorstw działającym w ponad 100 krajach znacząco podnieść wydajność i produktywność poprzez ulepszenie sposobu organizacji i zarządzania dokumentami, informacjami i procesami.
Więcej informacji na www.m-files.com


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.