Mamy przyjemność poinformować Państwa,
że firma Robobat Polska uzyskała kolejny tytuł  Autodesk - Simulation Specialized.

Autodesk przyznaje tytuł Simulation Specialized firmom, które zatrudniają certyfikowanych doradców handlowych oraz wyspecjalizowanych inżynierów wsparcia technicznego, a ponadto posiadają sprecyzowane cele biznesowe w zakresie programów z grupy Autodesk Simulation.
Proces aplikacji wymagał również potwierdzenia kompetencji w dziedzinie symulacji przez Klientów Robobat Polska. Serdecznie dziękujemy firmom, które udzieliły nam wsparcia poprzez dostarczenie referencji w zakresie jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Programy z grupy Autodesk Simulation umożliwiają optymalizację i sprawdzenie projektu przed rozpoczęciem jego budowy. Dzięki integracji narzędzi do symulacji mechanicznej, konstrukcyjnej, przepływu płynów, termicznej i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych z
procesem projektowania, możliwa jest poprawa jakości pracy, zmniejszenie kosztów oraz skrócenie czasu wprowadzenia produktów na rynek.

Firma Robobat Polska dokłada wszelkich starań, aby świadczone przez nią usługi był na najwyższym poziomie.
Dzięki posiadanym specjalizacjom nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają fachowe wsparcie zarówno sprzedażowe jaki i techniczne.
Miło nam poinformować, że firma Robobat Polska znajduje się w czołówce Partnerów Autodesk pod względem ilości posiadanych specjalizacji:
Zapraszamy do kontaktu z certyfikowanymi inżynierami:

Sprzedaż i consulting:

 • tel.: 0 12 639 25 31
  e-mail: mkn@robobat.pl
   
                


Wsparcie techniczne:

 • Od 2008 roku Jakub Kulig należy do zespołu Wsparcia Technicznego GRAITEC. W tym czasie przeprowadził liczne asysty projektowe, projekty polegające na wdrażaniu oprogramowania inżynierskiego ...

  więcej >>
     


 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.