Dzięki aktywnej Subskrypcji otrzymasz najnowszą wersję programu Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2014, elastyczne prawa licencyjne oraz pomoc techniczną Działu Serwisu i Szkoleń Robobat Polska.

Już dziś pobierz najnowszą wersję ARSA z Centrum Subskrypcyjnego Autodesk!

Sprawdź listę nowości w ARSA 2014

Dlaczego warto mieć Subskrypcję?
Dzięki subskrypcji uzyskasz dostęp do aktualizacji oprogramowania w momencie ich publikacji. Będziesz zawsze na bieżąco, dzięki nowym funkcjom produktów, które zwiększają wydajność pracy. Subskrypcja zmniejsza koszty, pomaga zarządzać przewidywanym budżetem na oprogramowanie i daje dostęp do najnowszych narzędzi projektowych.
Posiadacze Subskrypcji mogą używać aktualnego oprogramowania oraz trzech starszych wersji, instalować je na komputerach w domu oraz w biurze i używać w wielu lokalizacjach, dzięki elastycznym opcjom licencjonowania (Home Use Benefit).
Nasi Klienci otrzymują dodatkowo profesjonalne wsparcie serwisowe na każdym etapie realizacji projektu oraz rabaty na autoryzowane szkolenia Autodesk.

Autodesk 360
Subskrypcja Autodesk daje również dostęp do szerokiego wachlarza korzyści z chmury Autodesk 360.
Korzystając z Subskrypcji, będziesz cieszyć się dostępem do 25 GB miejsca w chmurze Autodesk 360 przypadającym na każde stanowisko
z Subskrypcją. Pozwoli to na zwiększenie mobilności i uproszczenie współpracy z Klientami, współpracownikami i partnerami biznesowymi.
Ponadto za każdą licencję z wykupioną Subskrypcją otrzymasz bezpłatnie 100 jednostek chmury rocznie. Jednostki chmury ułatwiają kontrolowanie kosztów związanych z korzystaniem z wybranych usług w chmurze. Wykorzystaj nieograniczoną moc obliczeniową chmury Autodesk 360 do wykonywania złożonych zadań obliczeniowych w Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2014.


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.