W dniach 4-5 czerwca w Krakowie odbędzie się II edycja targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT.

Targi Water&Heat, to jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, gdzie w ciągu dwóch dni swoim doświadczeniem i cenną wiedzą dzielą się najlepsi specjaliści z kraju i zagranicy.
Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich tych, którym nieobce są zagadnienia i problemy związane z energetyką cieplną.
Podczas targów będą Państwo mogli zapoznać się z rozwiązaniami oraz urządzeniami przeznaczonymi zarówno dla zakładów ciepłowniczych, jak i dla firm posiadających w swojej strukturze jednostkę odpowiedzialną za zarządzanie energią w przedsiębiorstwie.

Ciekawe uzupełnienie oferty targowej stanowią seminaria i prezentacje branżowe -
learnShops.
W trakcie jednego z takich spotkań mgr inż.Jakub Kulig Inżynier wsparcia serwisowego Robobat Polska, poprowadzi wykład "Zintegrowane projektowanie instalacji przemysłowych w AutoCAD Plant 3D", na którym zaprezentuje możliwości programów AutoCAD Plant 3D oraz AutoCAD P&ID.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w trakcie targów, miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku firmowym nr A20.
Do zobaczenia na targach!

Więcej informacji o Targach WATER&HEAT

Wstęp na targi jest bezpłatny tylko po dokonaniu rejestracji ONLINE lub za okazaniem wypełnionego zaproszenia >> POBIERZ ZAPROSZENIE
Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.