Autodesk Product Design Suite to zaawansowane rozwiązanie do cyfrowego prototypowania, obejmujące narzędzia do projektowania w 3D, tworzenia wizualizacji i wykonywania symulacji, które kompleksowo usprawniają przepływ zadań inżynierskich na wszystkich etapach projektowania produktów.

Tylko teraz kupując pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate otrzymasz rabat 13 000 PLN oraz subskrypcję GRATIS!
Promocja dotyczy zakupu polskiej wersji językowej oprogramowania Autodesk Product Design Suite Ultimate 2013 z możliwością przejścia (w ramach subskrypcji) do wersji 2014.

Pakiet Autodesk Product Design Suite Ultimate 2014 zawiera:

Nowości w wersji 2014:
Pakiet Product Design Suite Premium 2014 po raz pierwszy obejmuje oprogramowanie Autodesk Inventor Professional, dzięki któremu producenci uzyskują pełną funkcjonalność cyfrowego projektowania wraz ze zintegrowanymi funkcjami w obrębie symulowania, sterowania i narzędzi.
Wersja Ultimate została wzbogacona o oprogramowanie Autodesk Navisworks Manage do zarządzania projektami, w tym analizy, planowania, kalkulacji kosztów, wizualizacji i współpracy w zakresie projektów. Product Design Suite Standard zawiera teraz także oprogramowanie AutoCAD Raster Design do edycji danych rastrowych i ich konwersji do danych wektorowych, dzięki czemu użytkownicy mogą lepiej wykorzystać zeskanowane papierowe rysunki, mapy, obrazy satelitarne i podobne dane z AutoCAD.Więcej informacji o pakiecie Autodesk Product Design Suite kliknij tutaj >>

Szczegóły promocji:

  • darmowa subskrypcja ważna do 23.10.2013
 

 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.