25 kwietnia w Katowicach odbędzie się Seminarium Regionalne „Instalacje sanitarne i technika grzewcza”, organizowane przez wydawnictwo Millennium Gazeta Budowlana.
Spotkanie skierowane jest do projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej, inżynierów budownictwa, inwestorów instytucjonalnych oraz wykonawców.
W ramach seminarium omawiane będą tematy związane z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych tj. klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, woda, gaz, kanalizacja oraz oczyszczanie ścieków.

Podczas seminarium mgr inż. Joanna Stępień, Inżynier wsparcia serwisowego Robobat Polska, poprowadzi wykład „Trzeci wymiar w projektowaniu instalacji wewnętrznych”, na którym zaprezentuje możliwości programu Autodesk Revit MEP.
Autodesk Revit MEP 2013 to narzędzie dla projektantów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, ułatwiające projektowanie, analizę i dokumentację w budynku.
W trakcie spotkania, uczestnicy seminarium będą mogli odwiedzić stoisko Robobat Polska, gdzie zapoznają się kompleksową ofertą naszej firmy, a doradcy handlowi pomogą im w doborze optymalnego oprogramowania branżowego pod kątem ich specyficznych wymagań projektowych.


Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o kontakt z Działem Marketingu Robobat Polska: marketing@robobatpolska.pl

Agenda spotkania
Lokalizacja
Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.