Mamy przyjemność
poinformować Państwa, że firma Robobat Polska zdobyła specjalizację Process Plant Specialization.

Firma Autodesk przyznaje tytuł Process Plant Specialization jako wyróżnienie za świadczenie kompleksowych usług i wiedzę ekspercką w dziedzinie projektowania instalacji przemysłowych. Jest on świadectwem, iż firma Robobat Polska dysponuje portfolio Klientów, którzy chętnie udzielają jej swoich referencji, gdyż szczyci się ona wysokim poziomem fachowej wiedzy oraz potwierdzeniem najwyższej jakości usług wsparcia technicznego.


Aby firma Robobat Polska mogła zdobyć specjalizację Process Plant Specialization, nasi inżynierowie musieli zdać egzamin certyfikacyjny firmy Autodesk. Zdanie egzaminu jest potwierdzeniem ich kompetencji w dziedzinie wykorzystywania oprogramowania inżynierskiego AutoCAD Plant 3D
oraz AutoCAD P&ID.

Inżynierowie, którzy zdawali egzaminy w tym roku:

  • Od 2008 roku Jakub Kulig należy do zespołu Wsparcia Technicznego GRAITEC. W tym czasie przeprowadził liczne asysty projektowe, projekty polegające na wdrażaniu oprogramowania inżynierskiego ...

    więcej >>
       

  • Grzegorz Staszczyk jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Studiował na Wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn, a jego specjalizacją była Informatyka w Inżynierii Mechanicznej.

    więcej >>
      

 


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.