Dzięki aplikacji
Autodesk Simulation 360
projektanci, inżynierowie i analitycy mogą sprawniej przewidywać, optymalizować i oceniać efektywność różnych elementów w otaczającym nas świecie.
Praktycznie nieograniczony potencjał chmury umożliwia projektantom przeprowadzanie złożonych testów, które dotychczas mogli wykonywać jedynie specjaliści od symulacji.

Autodesk Simulation 360 obejmuje szeroką gamę narzędzi do symulacji elementów mechanicznych, dynamiki płynów, termiki i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych, oferowaną w przystępnej cenie. Dodatkowe korzyści obejmują możliwość bezpośredniej wymiany danych geometrycznych, wysokiej jakości siatkowanie, obszerne biblioteki materiałów oraz sprawdzoną technologię obliczeniową, co pozwala na przeprowadzanie dokładniejszych symulacji w najistotniejszych obszarach.


  


 


 

 

W odróżnieniu od tradycyjnego systemu licencjonowania, prosty i przystępny system płatności pay-as-you-go wykorzystywany w przypadku Autodesk Simulation 360 ułatwia dostęp do tej aplikacji.

Więcej informacji o Autodesk Simulation 360 kliknij tutaj.


Zobacz nasze promocje
Zapraszamy do zapoznania
się z aktualnymi promocjami
więcej >>

Kontakt z Działem Handlowym
Odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
więcej >>

Bądź na bieżąco
zapisz e-mail >>
 

Pokaż Referencje Referencje Robobat

Firma Robobat Polska sp. z o.o. informuje, że na swojej stronie www używa plików cookies, w celu usprawnienia działania witryny. Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.