forum » ROBOT Millennium » Oparcie dźwigara na podciągu żelbetowym - podpora
Autor
Post
kamilgorski1992

Oparcie dźwigara na podciągu żelbetowym - podpora

Witam,
projektuje hale basenową. Mam zamodelowany układ przestrzenny, w których dźwigary z drewna klejonego oparte są na podciągu żelbetowym. Podczas wymiarowania podciągu w module zbrojenie rzeczywiste program widzi ten dźwigar jako podporę pionową. Chciałbym wiedzieć, czy da się to zmienić aby Robot nie widział tego jako podpory. Załączam screeny.
[www.fotosik.pl]
[www.fotosik.pl]
Pozdrawiam

macjar

bez tytulu

...podczas importowania belki żelbet. do kalkulatora otwiera sie okno w którym trzeba odklikać elementy które stanowią podporę a które nie

kamilgorski1992

Oparcie dźwigara na podciągu żelbetowym - podpora

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Oparcie dźwigara na podciągu żelbetowym - podporaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.