forum » ROBOT Millennium » płyta fundamentowa
Autor

płyta fundamentowa

Witam
Próbuję obliczyć płytę fundamentową domku jednorodzinnego podpiwniczonego. Zamodelowałem budynek w module projektowanie budynku. Przyłożyłem obciążenia i skupiłem się tylko na obliczaniu płyty. W opcji grubości płyty włączyłem parametry sprężystości Kz Kx i Ky. Cała Płyta poszła tak jakby w dół co jest widoczne na zdjęciach. Z kolei w module płyta kształt odkształceń wygląda zupełnie inaczej bardziej realnie. Proszę o podpowiedź co może być przyczyną takiej rozbieżności wyników. Link do zrzutu ekranów [www.dropbox.com]

treptek

płyta fundamentowa

link do zrzutów ekranu [www.dropbox.com]

treptek

działający link

[drive.google.com]

forum » ROBOT Millennium » płyta fundamentowa

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.