forum » ROBOT Millennium » Nierealne przemieszczenia
Autor
Post
wojtaspi

Nierealne przemieszczenia

Witam,
projektuję prosty wspornik pod anteny i w jednym przypadku obciążenia od wiatru wychodzą ogromne przemieszczenia (3000cm) w pozostałych przypadkach są to wartości jak najbardziej realne. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak się dzieje. Załączam plik RTD:
[drive.google.com]

akos

bez tytulu

Zbyt dużo zwolnień. Usuń wszystkie, a wszystko będzie OK

treptek

płyta fundamentowa

link do pobrania zrzutów działający
[drive.google.com]

 
forum » ROBOT Millennium » Nierealne przemieszczeniaGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.