forum » ROBOT Millennium » Połączenie na skrzyżowaniu prętów
Autor
Post
wojtaspi

Połączenie na skrzyżowaniu prętów

Witam. W jaki sposób mogę zamodelować połączenie przegubowe między prętami , które się krzyżują (konstrukcja stalowa)? Na ryglach ramy opierają się w prostopadłym kierunku belki, które chciałbym aby były połączone przegubowo z ryglami. Pozdrawiam

 
forum » ROBOT Millennium » Połączenie na skrzyżowaniu prętówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.