forum » ROBOT Millennium » Mapa zbrojenia - problem w miejscu zerowania momentów
Autor
Post
cortel

Mapa zbrojenia - problem w miejscu zerowania momentów

Witam,

Mam problem, ponieważ program Robot "wariuje" jak liczy zbrojenie teoretyczne w miejscu zerowania się momentów (niezależnie od przyjętej metody obliczeń). Powinno być bardzo małe a wyskakują duże piki zbrojenia. Typ zbrojenia: czyste zginanie (płyta). Czy mieliście podobne problemy? Czy udało się to Wam rozwiązać?

Wykresy momentów:

[zapodaj.net]

Zbrojenie teoretyczne:

[zapodaj.net]


Układy lokalne zgodne z układem globalnym.

Będę wdzięczny za pomoc.

 
forum » ROBOT Millennium » Mapa zbrojenia - problem w miejscu zerowania momentówGRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy strukturalnej MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM. Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (posiada Polskie Załączniki Krajowe do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 oraz EC8.

CADKON+ BASIC jest skutecznym narzędziem CAD do edycji i przeglądania rysunków, posiada pełną kompatybilność ze wszystkimi formatami DWG. Zapewnia użytkownikom proste, naturalne i ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie oraz edycję rysunków.